ATICO LOGISTIC 2009 SRL – CUI 25120304
Pe scurt
ATICO LOGISTIC 2009 SRL are CUI 25120304, număr de înregistrare J2009000240034 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.950.097 lei, un profit net de 277.436 lei și un număr mediu de 19 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ATICO LOGISTIC 2009 SRL |
| CUI | 25120304 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000240034 |
| EUID | ROONRC.J2009000240034 |
| CAEN | 4752 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-13 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COLU ATILLA | - | România |
| COLU ATILLA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 950 097 | 277 436 | 4 683 802 | 1 205 359 | 5 388 716 | 1 898 387 | 19 |
| 2024 | 13 489 312 | 407 137 | 3 985 158 | 638 553 | 5 270 724 | 1 924 119 | 15 |
| 2023 | 11 231 610 | 367 282 | 2 511 420 | 171 991 | 4 255 515 | 1 913 962 | 11 |
| 2022 | 10 713 948 | 709 849 | 2 533 853 | 497 558 | 3 976 397 | 1 940 102 | 10 |
| 2021 | 9 416 785 | 425 079 | 2 292 476 | 242 106 | 3 468 599 | 1 427 770 | 9 |
| 2020 | 8 152 750 | 216 377 | 1 989 028 | 229 051 | 2 760 503 | 1 010 067 | 11 |
| 2019 | 7 889 974 | 274 572 | 2 411 390 | 28 624 | 3 177 062 | 794 296 | 15 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 950 097 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ATICO LOGISTIC 2009 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4752 Rev. 2 (echivalent: 4752 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4752: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 119 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DELTA PLUS TRADING SRL – locul 115, 48,42 mil. lei, Argeş
- FERAL IMPEX SRL – locul 115, 46,18 mil. lei, Constanţa
- PHARM SRL – locul 115, 33,41 mil. lei, Sibiu
- K & J GEROM SRL – locul 115, 23,39 mil. lei, Maramureş
- SIMUS TRADING SRL – locul 115, 17,61 mil. lei, Bucureşti
- PRIMACONSTRUCT SRL – locul 115, 14,93 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- DALBAN-MAG S.R.L. – locul 115, 10,28 mil. lei, Ilfov
- FĂCLIA MOLD SRL – locul 115, 7,84 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ATICO LOGISTIC 2009 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ATICO LOGISTIC 2009 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ATICO LOGISTIC 2009 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 638.553 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.270.724 |
| Stocuri | 2.873.229 |
| Creante | 1.598.217 |
| Casa si conturi la banci | 799.278 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.985.158 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.924.119 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.489.312 |
| VENITURI TOTALE | 13.492.197 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.003.140 |
| Profitul brut | 489.057 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 407.137 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 171.991 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.255.515 |
| Stocuri | 2.567.617 |
| Creante | 1.254.718 |
| Casa si conturi la banci | 433.180 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.341 |
| DATORII | 2.511.420 |
| VENITURI IN AVANS | 25.465 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.913.962 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.231.610 |
| VENITURI TOTALE | 11.509.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.076.016 |
| Profitul brut | 433.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 367.282 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 497.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.976.397 |
| Stocuri | 2.543.100 |
| Creante | 1.323.754 |
| Casa si conturi la banci | 109.543 |
| DATORII | 2.533.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.940.102 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.713.948 |
| VENITURI TOTALE | 10.715.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.883.794 |
| Profitul brut | 831.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 709.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 242.106 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.468.599 |
| Stocuri | 2.024.064 |
| Creante | 1.157.371 |
| Casa si conturi la banci | 287.164 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.541 |
| DATORII | 2.292.476 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.427.770 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.416.785 |
| VENITURI TOTALE | 9.489.986 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.986.724 |
| Profitul brut | 503.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 425.079 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 229.051 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.760.503 |
| Stocuri | 1.586.504 |
| Creante | 1.099.238 |
| Casa si conturi la banci | 74.761 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.541 |
| DATORII | 1.989.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.010.067 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.152.750 |
| VENITURI TOTALE | 8.183.219 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.918.258 |
| Profitul brut | 264.961 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 216.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.624 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.177.062 |
| Stocuri | 2.141.831 |
| Creante | 965.325 |
| Casa si conturi la banci | 69.906 |
| DATORII | 2.411.390 |
| CAPITALURI - TOTAL | 794.296 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.889.974 |
| VENITURI TOTALE | 7.890.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.562.915 |
| Profitul brut | 327.125 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 274.572 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 218.971 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.685.164 |
| Stocuri | 1.481.558 |
| Creante | 1.128.860 |
| Casa si conturi la banci | 74.746 |
| DATORII | 2.071.651 |
| VENITURI IN AVANS | 39.076 |
| CAPITALURI - TOTAL | 793.408 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.104.964 |
| VENITURI TOTALE | 7.127.209 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.690.143 |
| Profitul brut | 437.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 366.305 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.013 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.332.101 |
| Stocuri | 1.112.707 |
| Creante | 1.118.305 |
| Casa si conturi la banci | 101.089 |
| DATORII | 1.453.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | 932.873 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.334.975 |
| VENITURI TOTALE | 6.335.632 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.234.450 |
| Profitul brut | 101.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 77.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.113.665 |
| Stocuri | 1.033.102 |
| Creante | 951.312 |
| Casa si conturi la banci | 129.251 |
| DATORII | 1.244.821 |
| CAPITALURI - TOTAL | 917.445 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.079.382 |
| VENITURI TOTALE | 6.097.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.615.607 |
| Profitul brut | 481.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 401.257 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |