ART DESIGN & PRINTING S.R.L.
| Denumire | ART DESIGN & PRINTING S.R.L. |
| CUI | 18029492 |
| Nr. Reg. Com. | J40/17046/2005 |
| EUID | ROONRC.J40/17046/2005 |
| CAEN | 8299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-10-11 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIRESCU ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 431 660 | 633 761 | 15 320 790 | — | — | — | 9 |
| 2024 | 5 847 345 | 823 707 | 15 246 818 | 44 288 204 | 1 492 109 | 30 503 947 | 9 |
| 2023 | 5 768 050 | 877 989 | 18 028 110 | 45 149 642 | 2 422 131 | 29 508 897 | 0 |
| 2022 | 5 664 192 | 504 314 | 18 133 900 | 45 893 567 | 897 980 | 28 630 907 | 3 |
| 2021 | 6 606 597 | 918 089 | 19 234 793 | 64 024 783 | 972 987 | 45 734 843 | 15 |
| 2020 | 8 578 326 | 2 121 981 | 20 551 608 | 36 247 949 | 1 192 068 | 16 852 069 | 15 |
| 2019 | 11 140 219 | 4 049 332 | 2 307 602 | 30 640 457 | 3 568 526 | 32 007 017 | 26 |
| 2018 | 10 787 875 | 3 497 114 | 18 039 221 | 30 980 577 | 1 929 878 | 15 001 456 | 52 |
| 2017 | 10 588 789 | 2 828 984 | 24 140 827 | 31 355 431 | 4 291 576 | 11 504 332 | 30 |
| 2016 | 10 066 590 | 1 663 927 | 24 716 595 | 31 811 736 | 2 668 487 | 9 763 292 | 8 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 431 660 lei
10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ART DESIGN & PRINTING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8299 Rev. 2 (echivalent: 8299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 82 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ART DESIGN & PRINTING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ART DESIGN & PRINTING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ART DESIGN & PRINTING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.288.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.492.109 |
| Creante | 1.178.791 |
| Casa si conturi la banci | 313.318 |
| DATORII | 15.246.818 |
| VENITURI IN AVANS | 29.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.503.947 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Cifra de afaceri neta | 5.847.345 |
| VENITURI TOTALE | 6.050.228 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.036.422 |
| Profitul brut | 1.013.806 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 823.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.149.642 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.422.131 |
| Creante | 2.081.416 |
| Casa si conturi la banci | 340.715 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 782 |
| DATORII | 18.028.110 |
| VENITURI IN AVANS | 35.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.508.897 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Cifra de afaceri neta | 5.768.050 |
| VENITURI TOTALE | 6.003.404 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.931.190 |
| Profitul brut | 1.072.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 877.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.893.567 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 897.980 |
| Creante | 613.673 |
| Casa si conturi la banci | 284.307 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 18.133.900 |
| VENITURI IN AVANS | 26.740 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.630.907 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Cifra de afaceri neta | 5.664.192 |
| VENITURI TOTALE | 5.730.884 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.107.030 |
| Profitul brut | 623.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 504.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.024.783 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 972.987 |
| Creante | 846.463 |
| Casa si conturi la banci | 126.524 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.406 |
| DATORII | 19.234.793 |
| VENITURI IN AVANS | 31.540 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.734.843 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Cifra de afaceri neta | 6.606.597 |
| VENITURI TOTALE | 6.622.688 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.549.690 |
| Profitul brut | 1.072.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 918.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.247.949 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.192.068 |
| Creante | 892.909 |
| Casa si conturi la banci | 299.159 |
| DATORII | 20.551.608 |
| VENITURI IN AVANS | 36.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.852.069 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Cifra de afaceri neta | 8.578.326 |
| VENITURI TOTALE | 8.579.183 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.113.241 |
| Profitul brut | 2.465.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.121.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.640.457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.568.526 |
| Creante | 1.088.047 |
| Casa si conturi la banci | 2.480.479 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 105.636 |
| DATORII | 2.307.602 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.007.017 |
| Capital subscris varsat | 14.156.450 |
| Cifra de afaceri neta | 11.140.219 |
| VENITURI TOTALE | 11.182.489 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.423.602 |
| Profitul brut | 4.758.887 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.049.332 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.980.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.929.878 |
| Stocuri | 54.705 |
| Creante | 1.361.266 |
| Casa si conturi la banci | 513.907 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.222 |
| DATORII | 18.039.221 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.001.456 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 10.787.875 |
| VENITURI TOTALE | 42.010.386 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.886.136 |
| Profitul brut | 4.124.250 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.497.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.355.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.291.576 |
| Stocuri | 304.479 |
| Creante | 3.333.838 |
| Casa si conturi la banci | 653.259 |
| DATORII | 24.140.827 |
| VENITURI IN AVANS | 1.848 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.504.332 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 10.588.789 |
| VENITURI TOTALE | 10.605.360 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.285.888 |
| Profitul brut | 3.319.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.828.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.811.736 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.668.487 |
| Stocuri | 364.036 |
| Creante | 1.956.727 |
| Casa si conturi la banci | 347.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.512 |
| DATORII | 24.716.595 |
| VENITURI IN AVANS | 1.848 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.763.292 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.066.590 |
| VENITURI TOTALE | 8.255.241 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.314.494 |
| Profitul brut | 1.940.747 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.663.927 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |