ARSENESCU PRIVAT SECURITY SRL – CUI 35946690
Informativ
ARSENESCU PRIVAT SECURITY SRL are CUI 35946690, număr de înregistrare J2016000743030 și sediul în Sat Dobrotu, Comuna Albeştii de Argeş, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 296.173 lei, un profit net de 13.028 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARSENESCU PRIVAT SECURITY SRL |
| CUI | 35946690 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000743030 |
| EUID | ROONRC.J3/743/2016 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-04-12 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ARSENESCU ADRIAN-RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 296 173 | 13 028 | 32 480 | 3 081 | 158 352 | 128 953 | 1 |
| 2024 | 373 201 | 26 037 | 38 093 | 410 | 153 608 | 115 925 | 1 |
| 2023 | 354 200 | 69 461 | 31 996 | 1 642 | 210 610 | 180 256 | 1 |
| 2022 | 273 712 | 185 639 | 45 556 | 2 873 | 727 573 | 684 890 | 1 |
| 2021 | 326 089 | 203 350 | 5 056 | 4 104 | 500 203 | 499 251 | 0 |
| 2020 | 213 596 | 134 868 | 2 208 | 5 335 | 383 834 | 386 961 | 0 |
| 2019 | 186 904 | 83 101 | 4 609 | 6 567 | 250 135 | 252 093 | 0 |
| 2018 | 131 407 | 38 820 | 4 983 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 171 526 | 99 067 | 8 136 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARSENESCU PRIVAT SECURITY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 808 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MARCOS CONSULTING SRL – locul 804, 296.859 lei, Constanţa
- ZÂMBETE ÎN CULORI S.R.L. – locul 804, 66.583 lei, Galaţi
- OPENSEA S.R.L. – locul 804, 0 lei, Timiş
- ANA FIRST SERV SRL – locul 805, 296.583 lei, Argeş
- MOMENTS VISUAL SRL – locul 805, 66.324 lei, Prahova
- BI CORPORATE FINANCE S.R.L. – locul 805, 0 lei, Bucureşti
- SRM PROGRESIV GRUP SRL – locul 806, 296.530 lei, Bucureşti
- SMARTIGO S.R.L. – locul 806, 66.285 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARSENESCU PRIVAT SECURITY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARSENESCU PRIVAT SECURITY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARSENESCU PRIVAT SECURITY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 410 |
| Active circulante | 153.608 |
| Creante | 36.670 |
| Disponibilitati | 116.938 |
| Datorii | 38.093 |
| Capitaluri proprii | 115.925 |
| Cifra de afaceri | 373.201 |
| Venituri totale | 373.701 |
| Cheltuieli totale | 342.430 |
| Profit brut | 31.271 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.037 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.642 |
| Active circulante | 210.610 |
| Creante | 174.539 |
| Disponibilitati | 36.071 |
| Datorii | 31.996 |
| Capitaluri proprii | 180.256 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 354.200 |
| Venituri totale | 354.200 |
| Cheltuieli totale | 281.738 |
| Profit brut | 72.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.873 |
| Active circulante | 727.573 |
| Creante | 92.663 |
| Disponibilitati | 634.910 |
| Datorii | 45.556 |
| Capitaluri proprii | 684.890 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 273.712 |
| Venituri totale | 273.712 |
| Cheltuieli totale | 81.610 |
| Profit brut | 192.102 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 185.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.104 |
| Active circulante | 500.203 |
| Creante | 92.763 |
| Disponibilitati | 407.440 |
| Datorii | 5.056 |
| Capitaluri proprii | 499.251 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 326.089 |
| Venituri totale | 326.089 |
| Cheltuieli totale | 114.806 |
| Profit brut | 211.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 203.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 5.335 |
| Active circulante | 383.834 |
| Creante | 108.661 |
| Disponibilitati | 275.173 |
| Datorii | 2.208 |
| Capitaluri proprii | 386.961 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 213.596 |
| Venituri totale | 213.596 |
| Cheltuieli totale | 72.789 |
| Profit brut | 140.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 6.567 |
| Active circulante | 250.135 |
| Creante | 24.750 |
| Disponibilitati | 225.385 |
| Datorii | 4.609 |
| Capitaluri proprii | 252.093 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 186.904 |
| Venituri totale | 186.904 |
| Cheltuieli totale | 98.741 |
| Profit brut | 88.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.101 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 173.975 |
| Creante | 19.115 |
| Disponibilitati | 154.860 |
| Datorii | 4.983 |
| Capitaluri proprii | 168.992 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 131.407 |
| Venituri totale | 131.407 |
| Cheltuieli totale | 88.646 |
| Profit brut | 42.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 138.307 |
| Creante | 4.800 |
| Disponibilitati | 133.507 |
| Datorii | 8.136 |
| Capitaluri proprii | 130.171 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 171.526 |
| Venituri totale | 171.526 |
| Cheltuieli totale | 67.314 |
| Profit brut | 104.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.067 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 33.849 |
| Creante | 11.050 |
| Disponibilitati | 22.799 |
| Datorii | 2.745 |
| Capitaluri proprii | 31.104 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 89.929 |
| Venituri totale | 89.929 |
| Cheltuieli totale | 56.327 |
| Profit brut | 33.602 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.904 |
| Pierdere neta | 0 |