ARN KOM EXIM SRL – CUI 36990502
Pe scurt
ARN KOM EXIM SRL are CUI 36990502, număr de înregistrare J26/118/2017 și sediul în Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 66.318 lei, un profit net de 443 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARN KOM EXIM SRL |
| CUI | 36990502 |
| Nr. Reg. Com. | J26/118/2017 |
| EUID | ROONRC.J26/118/2017 |
| CAEN | 4673 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-06 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KOMESZ SANDOR-CSABA | - | România |
| KOMESZ ARNOLD-CSABA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 318 | 443 | 29 290 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 129 412 | -6 287 | 35 084 | 0 | 41 041 | 5 957 | 1 |
| 2023 | 114 750 | 1 317 | 20 952 | 0 | 33 196 | 12 244 | 1 |
| 2022 | 100 876 | 8 652 | 16 000 | 0 | 26 927 | 10 927 | 1 |
| 2021 | 97 352 | -5 206 | 18 767 | 0 | 16 892 | -1 875 | 1 |
| 2020 | 76 434 | 2 186 | 35 | 0 | 3 366 | 3 331 | 1 |
| 2019 | 64 104 | -3 121 | 2 345 | 0 | 3 490 | 1 145 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 318 lei
-49%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARN KOM EXIM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 4673: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 955 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- HELIOS SECURITY SRL – locul 951, 5,95 mil. lei, Galaţi
- THERMOPHONE PLUS S.R.L. – locul 951, 4,05 mil. lei, Neamţ
- DIVA IMPEX SRL – locul 951, 1,22 mil. lei, Galaţi
- ALIONSORAB SRL – locul 951, 69.918 lei, Gorj
- DANA SI VALI SRL – locul 951, 31.705 lei, Vâlcea
- WINDOW CLEANING TOOLS S.R.L. – locul 951, 17.190 lei, Constanţa
- SILCOREX SRL – locul 952, 5,94 mil. lei, Maramureş
- VITELZOO SRL – locul 952, 4,05 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARN KOM EXIM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARN KOM EXIM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARN KOM EXIM SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2023-08-28 |
| Data reactivare | 2024-06-19 |
| Data publicare | 2023-08-28 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 41.041 |
| Stocuri | 16.999 |
| Creante | 13.796 |
| Disponibilitati | 10.246 |
| Datorii | 35.084 |
| Capitaluri proprii | 5.957 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 129.412 |
| Venituri totale | 129.412 |
| Cheltuieli totale | 134.521 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.109 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.287 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 33.196 |
| Stocuri | 16.678 |
| Creante | 15.000 |
| Disponibilitati | 1.518 |
| Datorii | 20.952 |
| Capitaluri proprii | 12.244 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 114.750 |
| Venituri totale | 114.750 |
| Cheltuieli totale | 112.285 |
| Profit brut | 2.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 26.927 |
| Stocuri | 25.577 |
| Disponibilitati | 1.350 |
| Datorii | 16.000 |
| Capitaluri proprii | 10.927 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 100.876 |
| Venituri totale | 100.876 |
| Cheltuieli totale | 91.216 |
| Profit brut | 9.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 3.366 |
| Disponibilitati | 3.366 |
| Datorii | 35 |
| Capitaluri proprii | 3.331 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 76.434 |
| Venituri totale | 87.684 |
| Cheltuieli totale | 83.777 |
| Profit brut | 3.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 3.490 |
| Creante | 2.250 |
| Disponibilitati | 1.240 |
| Datorii | 2.345 |
| Capitaluri proprii | 1.145 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 64.104 |
| Venituri totale | 84.354 |
| Cheltuieli totale | 86.835 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.481 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.121 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 8.368 |
| Stocuri | 356 |
| Creante | 2.706 |
| Disponibilitati | 5.306 |
| Datorii | 4.102 |
| Capitaluri proprii | 4.266 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 43.563 |
| Venituri totale | 43.601 |
| Cheltuieli totale | 40.272 |
| Profit brut | 3.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.395 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 5.701 |
| Creante | 336 |
| Disponibilitati | 5.365 |
| Datorii | 3.830 |
| Capitaluri proprii | 1.871 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.533 |
| Venituri totale | 11.533 |
| Cheltuieli totale | 9.516 |
| Profit brut | 2.017 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |