ARHI BOX SRL – CUI 22943829
Pe scurt
ARHI BOX SRL are CUI 22943829, număr de înregistrare J2007005399122 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 7111 – Activități de arhitectură. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.487.305 lei, un profit net de 500.239 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARHI BOX SRL |
| CUI | 22943829 |
| Nr. Reg. Com. | J2007005399122 |
| EUID | ROONRC.J12/5399/2007 |
| CAEN | 7111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-12-14 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LADA CĂLIN FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 487 305 | 500 239 | 3 472 025 | 827 478 | 4 438 793 | 1 580 719 | 12 |
| 2024 | 2 817 456 | 403 353 | 1 245 847 | 813 702 | 2 021 226 | 1 600 480 | 13 |
| 2023 | 3 486 083 | 970 288 | 867 108 | 182 183 | 2 145 403 | 1 464 175 | 15 |
| 2022 | 2 067 954 | 341 770 | 713 461 | 230 342 | 977 006 | 493 887 | 14 |
| 2021 | 1 627 664 | 414 080 | 505 040 | 230 663 | 1 151 811 | 877 434 | 8 |
| 2020 | 703 847 | 317 274 | 387 461 | 311 522 | 508 212 | 463 354 | 5 |
| 2019 | 560 918 | 5 786 | 360 727 | 411 884 | 94 923 | 146 080 | 6 |
| 2018 | 282 404 | -50 501 | 365 417 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 180 662 | 73 143 | 206 157 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 487 305 lei
59%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARHI BOX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7111 Rev. 2 (echivalent: 7111 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de arhitectură |
| Descriere Activitate | Activități de arhitectură |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de arhitectură |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 7111: Activități de arhitectură
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (71), poziții apropiate de locul 94 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SEIV INSTAL SRL – locul 90, 34,58 mil. lei, Mureş
- R.S.V.T.I CONSULTING SRL – locul 90, 6,34 mil. lei, Bucureşti
- SOFTWARE DESIGN SOLUTION S.R.L. – locul 90, 4,54 mil. lei, Iaşi
- POPP & ASOCIATII SRL – locul 91, 33,99 mil. lei, Bucureşti
- ECOINSPECT SRL – locul 91, 6,25 mil. lei, Cluj
- ANARECOM REGIOSERV S.R.L. – locul 91, 4,54 mil. lei, Galaţi
- PRIMUL MERIDIAN SRL – locul 92, 33,96 mil. lei, Olt
- ALL INCLUSIVE TESTE LABORATOR SRL – locul 92, 6,25 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARHI BOX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARHI BOX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARHI BOX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 813.702 |
| Active circulante | 2.021.226 |
| Creante | 1.645.454 |
| Disponibilitati | 375.772 |
| Cheltuieli in avans | 11.399 |
| Datorii | 1.245.847 |
| Capitaluri proprii | 1.600.480 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.817.456 |
| Venituri totale | 2.819.908 |
| Cheltuieli totale | 2.344.473 |
| Profit brut | 475.435 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 403.353 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 182.183 |
| Active circulante | 2.145.403 |
| Creante | 1.637.295 |
| Disponibilitati | 508.108 |
| Cheltuieli in avans | 3.697 |
| Datorii | 867.108 |
| Capitaluri proprii | 1.464.175 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.486.083 |
| Venituri totale | 3.519.677 |
| Cheltuieli totale | 2.484.036 |
| Profit brut | 1.035.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 970.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 230.342 |
| Active circulante | 977.006 |
| Creante | 850.976 |
| Disponibilitati | 126.030 |
| Datorii | 713.461 |
| Capitaluri proprii | 493.887 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.067.954 |
| Venituri totale | 2.082.053 |
| Cheltuieli totale | 1.720.627 |
| Profit brut | 361.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 341.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 230.663 |
| Active circulante | 1.151.811 |
| Creante | 1.039.831 |
| Disponibilitati | 111.980 |
| Datorii | 505.040 |
| Capitaluri proprii | 877.434 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.627.664 |
| Venituri totale | 1.627.955 |
| Cheltuieli totale | 1.201.367 |
| Profit brut | 426.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 414.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 311.522 |
| Active circulante | 508.212 |
| Creante | 438.336 |
| Disponibilitati | 69.876 |
| Cheltuieli in avans | 31.081 |
| Datorii | 387.461 |
| Capitaluri proprii | 463.354 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 703.847 |
| Venituri totale | 939.499 |
| Cheltuieli totale | 615.300 |
| Profit brut | 324.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 317.274 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 411.884 |
| Active circulante | 94.923 |
| Creante | 29.385 |
| Disponibilitati | 65.538 |
| Datorii | 360.727 |
| Capitaluri proprii | 146.080 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 560.918 |
| Venituri totale | 681.115 |
| Cheltuieli totale | 669.713 |
| Profit brut | 11.402 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 118.181 |
| Active circulante | 387.532 |
| Creante | 317.842 |
| Disponibilitati | 69.690 |
| Datorii | 365.417 |
| Capitaluri proprii | 140.296 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 282.404 |
| Venituri totale | 282.612 |
| Cheltuieli totale | 330.289 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.677 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 50.501 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 123.392 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 273.559 |
| Creante | 233.479 |
| Casa si conturi la banci | 40.080 |
| DATORII | 206.157 |
| CAPITALURI - TOTAL | 190.794 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 180.662 |
| VENITURI TOTALE | 197.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.999 |
| Profitul brut | 77.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 73.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.322 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 165.624 |
| Creante | 153.296 |
| Casa si conturi la banci | 12.328 |
| DATORII | 94.294 |
| CAPITALURI - TOTAL | 117.652 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 157.789 |
| VENITURI TOTALE | 157.837 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.977 |
| Profitul brut | 83.860 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 79.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |