ARDMOLD CONSTRUCTII SRL
| Denumire | ARDMOLD CONSTRUCTII SRL |
| CUI | 6654942 |
| Nr. Reg. Com. | J12/3969/1994 |
| EUID | ROONRC.J12/3969/1994 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-15 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 201 | 0 | 0 | 442 175 | 442 175 | 0 |
| 2024 | 0 | -59 609 | 600 | 21 448 | 423 528 | 444 376 | 0 |
| 2023 | 0 | -35 168 | 71 199 | 65 116 | 510 068 | 549 171 | 0 |
| 2022 | 678 339 | -120 876 | 213 987 | 136 048 | 615 716 | 582 963 | 2 |
| 2021 | 1 887 464 | 227 960 | 140 872 | 207 729 | 588 383 | 703 839 | 2 |
| 2020 | 771 252 | 25 004 | 303 970 | 130 976 | 165 427 | 475 880 | 3 |
| 2019 | 1 542 292 | 23 823 | 397 269 | 14 252 | 342 622 | 450 876 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARDMOLD CONSTRUCTII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARDMOLD CONSTRUCTII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARDMOLD CONSTRUCTII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARDMOLD CONSTRUCTII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 21.448 |
| Active circulante | 423.528 |
| Creante | 421.135 |
| Disponibilitati | 2.393 |
| Datorii | 600 |
| Capitaluri proprii | 444.376 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 8.192 |
| Cheltuieli totale | 67.801 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.609 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 59.609 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 65.116 |
| Active circulante | 510.068 |
| Creante | 505.710 |
| Disponibilitati | 4.358 |
| Cheltuieli in avans | 45.186 |
| Datorii | 71.199 |
| Capitaluri proprii | 549.171 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 93.418 |
| Cheltuieli totale | 128.586 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.168 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.168 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 136.048 |
| Active circulante | 615.716 |
| Creante | 511.700 |
| Disponibilitati | 104.016 |
| Cheltuieli in avans | 45.186 |
| Datorii | 213.987 |
| Capitaluri proprii | 582.963 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 678.339 |
| Venituri totale | 791.196 |
| Cheltuieli totale | 912.072 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 120.876 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 120.876 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 207.729 |
| Active circulante | 588.383 |
| Creante | 542.725 |
| Disponibilitati | 45.658 |
| Cheltuieli in avans | 48.599 |
| Datorii | 140.872 |
| Capitaluri proprii | 703.839 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 1.887.464 |
| Venituri totale | 2.063.588 |
| Cheltuieli totale | 1.823.324 |
| Profit brut | 240.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 227.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 130.976 |
| Active circulante | 165.427 |
| Creante | 165.098 |
| Disponibilitati | 329 |
| Cheltuieli in avans | 494.730 |
| Datorii | 303.970 |
| Venituri in avans | 11.283 |
| Capitaluri proprii | 475.880 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 771.252 |
| Venituri totale | 943.111 |
| Cheltuieli totale | 918.107 |
| Profit brut | 25.004 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 14.252 |
| Active circulante | 342.622 |
| Creante | 328.383 |
| Disponibilitati | 14.239 |
| Cheltuieli in avans | 502.554 |
| Datorii | 397.269 |
| Venituri in avans | 11.283 |
| Capitaluri proprii | 450.876 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 1.542.292 |
| Venituri totale | 1.848.714 |
| Cheltuieli totale | 1.824.891 |
| Profit brut | 23.823 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 135.739 |
| Active circulante | 366.948 |
| Creante | 349.299 |
| Disponibilitati | 17.649 |
| Cheltuieli in avans | 465.640 |
| Datorii | 541.274 |
| Capitaluri proprii | 427.053 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 1.816.042 |
| Venituri totale | 2.111.945 |
| Cheltuieli totale | 2.326.730 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 214.785 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 220.850 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 298.450 |
| Active circulante | 531.737 |
| Creante | 642.688 |
| Disponibilitati | -110.951 |
| Datorii | 226.285 |
| Capitaluri proprii | 603.902 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.385.114 |
| Venituri totale | 2.676.552 |
| Cheltuieli totale | 2.630.608 |
| Profit brut | 45.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 559.548 |
| Active circulante | 551.898 |
| Creante | 487.961 |
| Disponibilitati | 63.937 |
| Cheltuieli in avans | 75 |
| Datorii | 539.963 |
| Capitaluri proprii | 571.558 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.458.485 |
| Venituri totale | 2.787.202 |
| Cheltuieli totale | 2.753.285 |
| Profit brut | 33.917 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.468 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |