ARCONI STAR SA
| Denumire | ARCONI STAR SA |
| CUI | 6740857 |
| Nr. Reg. Com. | J13/4913/1994 |
| EUID | ROONRC.J13/4913/1994 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-22 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FOTTU STELIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -50 183 | 6 547 660 | 451 139 | 5 904 598 | -191 923 | 0 |
| 2024 | 5 018 | -63 503 | 6 527 940 | 474 647 | 5 911 552 | -141 741 | 0 |
| 2023 | 12 194 | -43 708 | 6 481 195 | 498 155 | 5 904 803 | -78 237 | 0 |
| 2022 | 4 355 | -235 276 | 6 438 662 | 522 688 | 5 881 445 | -34 529 | 3 |
| 2021 | 87 043 | -280 866 | 6 353 188 | 547 623 | 6 006 311 | 200 746 | 4 |
| 2020 | 3 469 | -286 688 | 6 183 345 | 588 853 | 6 076 105 | 481 613 | 4 |
| 2019 | 7 871 | -260 662 | 5 967 968 | 622 065 | 6 114 204 | 768 301 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARCONI STAR SA”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARCONI STAR SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARCONI STAR SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARCONI STAR SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 474.647 |
| Active circulante | 5.911.552 |
| Stocuri | 184.287 |
| Creante | 5.697.396 |
| Disponibilitati | 29.869 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 6.527.940 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -141.741 |
| Capital social | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 5.018 |
| Venituri totale | 5.020 |
| Cheltuieli totale | 68.473 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 63.453 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 63.503 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 498.155 |
| Active circulante | 5.904.803 |
| Stocuri | 184.287 |
| Creante | 5.689.322 |
| Disponibilitati | 31.194 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 6.481.195 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -78.237 |
| Capital social | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 12.194 |
| Venituri totale | 22.611 |
| Cheltuieli totale | 65.641 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.030 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 43.708 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 522.688 |
| Active circulante | 5.881.445 |
| Stocuri | 184.287 |
| Creante | 5.681.202 |
| Disponibilitati | 15.956 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 6.438.662 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -34.529 |
| Capital social | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 4.355 |
| Venituri totale | 7.790 |
| Cheltuieli totale | 242.993 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 235.203 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 235.276 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 547.623 |
| Active circulante | 6.006.311 |
| Stocuri | 184.488 |
| Creante | 5.805.283 |
| Disponibilitati | 16.540 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 6.353.188 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 200.746 |
| Capital social | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 87.043 |
| Venituri totale | 215.131 |
| Cheltuieli totale | 493.846 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 278.715 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 280.866 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 588.853 |
| Active circulante | 6.076.105 |
| Stocuri | 316.514 |
| Creante | 5.743.589 |
| Disponibilitati | 16.002 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 6.183.345 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 481.613 |
| Capital social | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 3.469 |
| Venituri totale | 3.469 |
| Cheltuieli totale | 290.122 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 286.653 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 286.688 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 622.065 |
| Active circulante | 6.114.204 |
| Stocuri | 316.514 |
| Creante | 5.776.573 |
| Disponibilitati | 21.117 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 5.967.968 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 768.301 |
| Capital social | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 7.871 |
| Venituri totale | 11.344 |
| Cheltuieli totale | 271.893 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 260.549 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 260.662 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 659.197 |
| Active circulante | 6.293.206 |
| Stocuri | 316.514 |
| Creante | 5.959.729 |
| Disponibilitati | 16.963 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 5.923.441 |
| Venituri in avans | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.028.962 |
| Capital social | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 10.349 |
| Venituri totale | 10.753 |
| Cheltuieli totale | 302.034 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 291.281 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 291.340 |
| Nr. salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 707.131 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.544.582 |
| Stocuri | 316.514 |
| Creante | 6.211.600 |
| Casa si conturi la banci | 16.468 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.931.411 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.320.302 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 429.332 |
| VENITURI TOTALE | 16.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 366.804 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 350.150 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 350.150 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 764.424 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.234.463 |
| Stocuri | 4.387.405 |
| Creante | 6.772.061 |
| Casa si conturi la banci | 74.997 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 6.682.672 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.316.215 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.197.670 |
| VENITURI TOTALE | 3.206.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.932.774 |
| Profitul brut | 274.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 274.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |