AQUA CON SRL – CUI 14453133
Informativ
AQUA CON SRL are CUI 14453133, număr de înregistrare J2002000150206 și sediul în Municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală declarată: CAEN 4291 – Construcții hidrotehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 245.253 lei, o pierdere netă de 87.719 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AQUA CON SRL |
| CUI | 14453133 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000150206 |
| EUID | ROONRC.J20/150/2002 |
| CAEN | 4291 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-02-15 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BONDREA VALERIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245 253 | -87 719 | 3 148 490 | 618 795 | 9 143 387 | 2 262 905 | 3 |
| 2024 | 724 090 | -227 380 | 4 261 555 | 690 291 | 10 209 824 | 2 350 624 | 1 |
| 2023 | 4 996 138 | 11 819 | 3 065 513 | 824 555 | 6 899 698 | 2 578 004 | 1 |
| 2022 | 2 620 384 | 744 930 | 1 023 100 | 489 441 | 5 040 581 | 2 566 186 | 1 |
| 2021 | 1 192 872 | 375 258 | 1 589 684 | 504 326 | 4 219 986 | 2 033 892 | 1 |
| 2020 | 3 722 778 | -245 198 | 2 551 995 | 514 644 | 5 469 128 | 1 658 634 | 1 |
| 2019 | 2 053 267 | 73 192 | 2 663 218 | 529 355 | 6 572 432 | 1 903 833 | 0 |
| 2018 | 10 604 112 | 31 791 | 6 215 360 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 6 364 982 | 1 139 408 | 2 578 978 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AQUA CON SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4291 Rev. 2 (echivalent: 4291 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Construcții hidrotehnice |
| Descriere Activitate | Construcții hidrotehnice |
| Cod CAEN principal | 42 Construcții hidrotehnice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Hunedoara , domeniul 4291: Construcții hidrotehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 83 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DRUMURI SI PODURI BANAT S.R.L. – locul 79, 86,40 mil. lei, Timiş
- SGM CONTRACTOR SRL – locul 79, 13,93 mil. lei, Galaţi
- OSB INTERNATIONAL GROUP S.R.L. – locul 79, 8,34 mil. lei, Sibiu
- DANYNA GRUP SRL – locul 79, 2,64 mil. lei, Ilfov
- ȘCHIOPU RAIL SPEED S.R.L. – locul 79, 309.250 lei, Prahova
- AQUA TOTAL MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. – locul 79, 272.023 lei, Bucureşti
- INFRASTRUCTURĂ S5 S.A. – locul 80, 83,17 mil. lei, Bucureşti
- CARPATIN PRESTCOM S.R.L. – locul 80, 13,54 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AQUA CON SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AQUA CON SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AQUA CON SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 690.291 |
| Active circulante | 10.209.824 |
| Stocuri | 1.275.887 |
| Creante | 6.474.230 |
| Disponibilitati | 2.459.707 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 4.261.555 |
| Venituri in avans | 3.457.200 |
| Provizioane | 831.491 |
| Capitaluri proprii | 2.350.624 |
| Capital social | 610.836 |
| Cifra de afaceri | 724.090 |
| Venituri totale | 1.024.208 |
| Cheltuieli totale | 1.251.588 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 227.380 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 227.380 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 824.555 |
| Active circulante | 6.899.698 |
| Stocuri | 1.206.916 |
| Creante | 5.038.603 |
| Disponibilitati | 654.179 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 3.065.513 |
| Venituri in avans | 1.250.000 |
| Provizioane | 831.491 |
| Capitaluri proprii | 2.578.004 |
| Capital social | 610.836 |
| Cifra de afaceri | 4.996.138 |
| Venituri totale | 4.996.362 |
| Cheltuieli totale | 4.982.682 |
| Profit brut | 13.680 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 489.441 |
| Active circulante | 5.040.581 |
| Stocuri | 1.501.051 |
| Creante | 3.497.350 |
| Disponibilitati | 42.180 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 1.023.100 |
| Venituri in avans | 1.110.000 |
| Provizioane | 831.491 |
| Capitaluri proprii | 2.566.186 |
| Capital social | 610.836 |
| Cifra de afaceri | 2.620.384 |
| Venituri totale | 3.275.710 |
| Cheltuieli totale | 2.485.607 |
| Profit brut | 790.103 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 744.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 504.326 |
| Active circulante | 4.219.986 |
| Stocuri | 1.678.977 |
| Creante | 2.466.382 |
| Disponibilitati | 74.627 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 1.589.684 |
| Venituri in avans | 270.000 |
| Provizioane | 831.491 |
| Capitaluri proprii | 2.033.892 |
| Capital social | 610.836 |
| Cifra de afaceri | 1.192.872 |
| Venituri totale | 1.192.888 |
| Cheltuieli totale | 805.701 |
| Profit brut | 387.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 375.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 514.644 |
| Active circulante | 5.469.128 |
| Stocuri | 2.136.526 |
| Creante | 3.241.293 |
| Disponibilitati | 91.309 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 2.551.995 |
| Venituri in avans | 942.407 |
| Provizioane | 831.491 |
| Capitaluri proprii | 1.658.634 |
| Capital social | 610.836 |
| Cifra de afaceri | 3.722.778 |
| Venituri totale | 3.178.528 |
| Cheltuieli totale | 3.378.930 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 200.402 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 245.198 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 529.355 |
| Active circulante | 6.572.432 |
| Stocuri | 2.655.385 |
| Creante | 3.842.291 |
| Disponibilitati | 74.756 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 2.663.218 |
| Venituri in avans | 1.704.000 |
| Provizioane | 831.491 |
| Capitaluri proprii | 1.903.833 |
| Capital social | 610.836 |
| Cifra de afaceri | 2.053.267 |
| Venituri totale | 2.853.549 |
| Cheltuieli totale | 2.760.374 |
| Profit brut | 93.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 545.144 |
| Active circulante | 9.642.793 |
| Stocuri | 2.593.200 |
| Creante | 6.258.472 |
| Disponibilitati | 791.121 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 6.215.360 |
| Venituri in avans | 1.254.000 |
| Provizioane | 1.134.194 |
| Capitaluri proprii | 1.585.138 |
| Capital social | 610.836 |
| Cifra de afaceri | 10.604.112 |
| Venituri totale | 10.608.878 |
| Cheltuieli totale | 10.565.636 |
| Profit brut | 43.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.791 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 763.720 |
| Active circulante | 7.234.352 |
| Stocuri | 1.150.576 |
| Creante | 2.497.085 |
| Disponibilitati | 3.586.691 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 2.578.978 |
| Venituri in avans | 1.732.307 |
| Provizioane | 1.134.194 |
| Capitaluri proprii | 2.553.348 |
| Capital social | 610.836 |
| Cifra de afaceri | 6.364.982 |
| Venituri totale | 6.366.246 |
| Cheltuieli totale | 5.022.605 |
| Profit brut | 1.343.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.139.408 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 247.283 |
| Active circulante | 1.978.696 |
| Stocuri | 1.146.633 |
| Creante | 826.673 |
| Disponibilitati | 5.390 |
| Cheltuieli in avans | 755 |
| Datorii | 388.783 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 424.054 |
| Capitaluri proprii | 1.413.897 |
| Capital social | 610.793 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.854 |
| Venituri totale | 6.750 |
| Cheltuieli totale | 126.971 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 120.221 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 120.221 |
| Nr. salariati | 2 |