ANY MULTI LUX SRL – CUI 22461390
Pe scurt
ANY MULTI LUX SRL are CUI 22461390, număr de înregistrare J2007001190105 și sediul în Municipiul Râmnicu Sărat, județul Buzău. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 772 lei, o pierdere netă de 1.516 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANY MULTI LUX SRL |
| CUI | 22461390 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001190105 |
| EUID | ROONRC.J10/1190/2007 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-09-25 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CĂLIN LAURENŢIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 772 | -1 516 | 19 282 | 4 094 | 1 976 | -13 212 | 1 |
| 2024 | 893 | -12 072 | 18 194 | 4 094 | 2 404 | -11 696 | 0 |
| 2023 | 1 758 | -15 551 | 16 814 | 16 316 | 874 | 376 | 0 |
| 2022 | 2 728 | -15 754 | 14 314 | 29 650 | 592 | 15 928 | 0 |
| 2021 | 10 835 | -7 755 | 43 030 | 42 983 | 31 729 | 31 682 | 0 |
| 2020 | 3 168 | 788 | 0 | 4 094 | 35 343 | 39 437 | 0 |
| 2019 | 24 242 | 16 805 | 186 | 4 337 | 34 497 | 38 648 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises772 lei
-14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANY MULTI LUX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Buzău , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 4900 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TRANSKOV EXPRESS LOGISTICS S.R.L. – locul 4896, 2,28 mil. lei, Iaşi
- TAXI RAFAELO STAR SRL – locul 4896, 853 lei, Buzău
- BERNITRANS SRL – locul 4897, 2,28 mil. lei, Gorj
- ADVEHO S.R.L. – locul 4897, 810 lei, Bucureşti
- TRANSCRISFLOR S.R.L. – locul 4898, 2,28 mil. lei, Călăraşi
- JOHNNY BULIGA S.R.L. – locul 4898, 809 lei, Arad
- BDI TRANSPORT IULIAN S.R.L. – locul 4899, 2,28 mil. lei, Sibiu
- CUBAHARA S.R.L. – locul 4899, 799 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANY MULTI LUX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANY MULTI LUX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANY MULTI LUX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 16.316 |
| Active circulante | 874 |
| Disponibilitati | 874 |
| Datorii | 16.814 |
| Capitaluri proprii | 376 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.758 |
| Venituri totale | 1.758 |
| Cheltuieli totale | 17.309 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.551 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.551 |
| Active imobilizate | 29.650 |
| Active circulante | 592 |
| Disponibilitati | 592 |
| Datorii | 14.314 |
| Capitaluri proprii | 15.928 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.728 |
| Venituri totale | 5.728 |
| Cheltuieli totale | 21.313 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.585 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.754 |
| Active imobilizate | 42.983 |
| Active circulante | 31.729 |
| Disponibilitati | 31.729 |
| Datorii | 43.030 |
| Capitaluri proprii | 31.682 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.835 |
| Venituri totale | 10.835 |
| Cheltuieli totale | 18.288 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.453 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.755 |
| Active imobilizate | 4.094 |
| Active circulante | 35.343 |
| Disponibilitati | 35.343 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 39.437 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.168 |
| Venituri totale | 3.168 |
| Cheltuieli totale | 2.285 |
| Profit brut | 883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 788 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 4.337 |
| Active circulante | 34.497 |
| Disponibilitati | 34.497 |
| Datorii | 186 |
| Capitaluri proprii | 38.648 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.242 |
| Venituri totale | 24.242 |
| Cheltuieli totale | 6.710 |
| Profit brut | 17.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.742 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.350 |
| Casa si conturi la banci | 17.350 |
| DATORII | 249 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.843 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.507 |
| VENITURI TOTALE | 21.507 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.712 |
| Profitul brut | 15.795 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.228 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.331 |
| Casa si conturi la banci | 11.331 |
| DATORII | 9.866 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.693 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.337 |
| VENITURI TOTALE | 6.337 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.648 |
| Profitul brut | 1.689 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 5.625 |
| Active circulante | 9.245 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 9.245 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 9.683 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 5.187 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 6.695 |
| Venituri totale | 6.695 |
| Cheltuieli totale | 6.578 |
| Profit brut | 117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 84 |
| Nr. salariati | 0 |