ANTKAR BAU 2000 SRL
| Denumire | ANTKAR BAU 2000 SRL |
| CUI | 23617464 |
| Nr. Reg. Com. | J19/345/2008 |
| EUID | ROONRC.J19/345/2008 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-03-28 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NAGY ANTAL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 704 | 368 160 | 11 708 | 100 673 | -255 779 | 0 |
| 2024 | 0 | 1 192 | 378 223 | 17 562 | 103 178 | -257 483 | 0 |
| 2023 | 3 000 | 514 | 407 402 | 43 972 | 104 755 | -258 675 | 0 |
| 2022 | 45 560 | 6 262 | 435 684 | 43 972 | 132 523 | -259 189 | 4 |
| 2021 | 35 538 | 9 892 | 411 359 | 49 946 | 95 962 | -265 451 | 4 |
| 2020 | 17 900 | 1 111 | 413 562 | 49 946 | 88 273 | -275 343 | 4 |
| 2019 | 50 751 | 190 | 408 499 | 49 946 | 82 099 | -276 454 | 5 |
| 2018 | 102 345 | 3 127 | 434 303 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 173 566 | 754 | 363 818 | — | — | — | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANTKAR BAU 2000 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANTKAR BAU 2000 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANTKAR BAU 2000 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANTKAR BAU 2000 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 17.562 |
| Active circulante | 103.178 |
| Stocuri | 92.208 |
| Creante | 2.729 |
| Disponibilitati | 8.241 |
| Datorii | 378.223 |
| Capitaluri proprii | -257.483 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 29.000 |
| Cheltuieli totale | 27.581 |
| Profit brut | 1.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 43.972 |
| Active circulante | 104.755 |
| Stocuri | 92.208 |
| Creante | 2.506 |
| Disponibilitati | 10.041 |
| Datorii | 407.402 |
| Capitaluri proprii | -258.675 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.000 |
| Venituri totale | 43.644 |
| Cheltuieli totale | 42.694 |
| Profit brut | 950 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 514 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 43.972 |
| Active circulante | 132.523 |
| Stocuri | 92.208 |
| Creante | 11.519 |
| Disponibilitati | 28.796 |
| Datorii | 435.684 |
| Capitaluri proprii | -259.189 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.560 |
| Venituri totale | 185.810 |
| Cheltuieli totale | 177.892 |
| Profit brut | 7.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 49.946 |
| Active circulante | 95.962 |
| Stocuri | 82.512 |
| Creante | 10.780 |
| Disponibilitati | 2.670 |
| Datorii | 411.359 |
| Capitaluri proprii | -265.451 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 35.538 |
| Venituri totale | 182.925 |
| Cheltuieli totale | 171.278 |
| Profit brut | 11.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 49.946 |
| Active circulante | 88.273 |
| Stocuri | 74.995 |
| Creante | 10.780 |
| Disponibilitati | 2.498 |
| Datorii | 413.562 |
| Capitaluri proprii | -275.343 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 17.900 |
| Venituri totale | 187.965 |
| Cheltuieli totale | 185.025 |
| Profit brut | 2.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 49.946 |
| Active circulante | 82.099 |
| Stocuri | 60.752 |
| Creante | 8.419 |
| Disponibilitati | 12.928 |
| Datorii | 408.499 |
| Capitaluri proprii | -276.454 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.751 |
| Venituri totale | 130.751 |
| Cheltuieli totale | 129.150 |
| Profit brut | 1.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 20.676 |
| Active circulante | 136.983 |
| Stocuri | 28.393 |
| Creante | 107.912 |
| Disponibilitati | 678 |
| Datorii | 434.303 |
| Capitaluri proprii | -276.644 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 102.345 |
| Venituri totale | 192.345 |
| Cheltuieli totale | 187.295 |
| Profit brut | 5.050 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 20.676 |
| Active circulante | 63.370 |
| Stocuri | 832 |
| Creante | 62.197 |
| Disponibilitati | 341 |
| Datorii | 363.818 |
| Capitaluri proprii | -279.772 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 173.566 |
| Venituri totale | 173.566 |
| Cheltuieli totale | 171.076 |
| Profit brut | 2.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 20.676 |
| Active circulante | 10.819 |
| Stocuri | 832 |
| Creante | 20 |
| Disponibilitati | 9.967 |
| Datorii | 312.020 |
| Capitaluri proprii | -280.525 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 139.761 |
| Venituri totale | 139.778 |
| Cheltuieli totale | 111.382 |
| Profit brut | 28.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.998 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |