ANJACO B SECURITY SRL – CUI 36284086
Pe scurt
ANJACO B SECURITY SRL are CUI 36284086, număr de înregistrare J35/1969/2016 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 8010 – Învățământ primar. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.650.861 lei, un profit net de 931.326 lei și un număr mediu de 78 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANJACO B SECURITY SRL |
| CUI | 36284086 |
| Nr. Reg. Com. | J35/1969/2016 |
| EUID | ROONRC.J35/1969/2016 |
| CAEN | 8010 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-07-06 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 650 861 | 931 326 | 1 676 355 | 456 669 | 2 150 657 | 932 596 | 78 |
| 2024 | 6 170 242 | 908 571 | 874 772 | 198 260 | 1 580 293 | 909 584 | 82 |
| 2023 | 5 252 135 | 1 052 324 | 989 729 | 46 064 | 1 993 656 | 1 052 564 | 79 |
| 2022 | 3 312 551 | 433 459 | 632 483 | 86 598 | 976 537 | 433 699 | 61 |
| 2021 | 2 931 827 | 352 678 | 631 989 | 139 921 | 842 442 | 352 918 | 65 |
| 2020 | 2 097 604 | 432 202 | 504 922 | 149 742 | 800 875 | 446 928 | 45 |
| 2019 | 1 757 871 | 133 805 | 304 745 | 69 631 | 249 074 | 14 726 | 37 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 650 861 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANJACO B SECURITY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8010 Rev. 2 (echivalent: 8010 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Descriere Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de protecție și gardă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de investigații și protecție |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 8010: Învățământ primar
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (80), poziții apropiate de locul 11 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL – locul 7, 154,96 mil. lei, Bucureşti
- EUROTEHNICA IT&C SRL – locul 7, 30,03 mil. lei, Dolj
- PAZA SI PROTECTIE BIHOR SRL – locul 7, 11,79 mil. lei, Bihor
- JOHN SYSTEM SRL – locul 7, 2,88 mil. lei, Sibiu
- AGENȚIA INTERNAȚIONALĂ DE INVESTIGAȚII ”SECRET INTELLIGENCE” S.R.L. – locul 7, 142.790 lei, Olt
- TMG GUARD SRL – locul 8, 154,80 mil. lei, Gorj
- ESIG EXPERT SYSTEMS SRL – locul 8, 21,35 mil. lei, Bucureşti
- ALEX SECURITY SERVICES SRL – locul 8, 8,65 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANJACO B SECURITY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANJACO B SECURITY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANJACO B SECURITY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 198.260 |
| Active circulante | 1.580.293 |
| Creante | 1.567.717 |
| Disponibilitati | 12.576 |
| Cheltuieli in avans | 5.803 |
| Datorii | 874.772 |
| Capitaluri proprii | 909.584 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.170.242 |
| Venituri totale | 6.235.916 |
| Cheltuieli totale | 5.133.460 |
| Profit brut | 1.102.456 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 908.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 82 |
| Active imobilizate | 46.064 |
| Active circulante | 1.993.656 |
| Creante | 1.933.612 |
| Disponibilitati | 60.044 |
| Cheltuieli in avans | 2.573 |
| Datorii | 989.729 |
| Capitaluri proprii | 1.052.564 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.252.135 |
| Venituri totale | 5.277.926 |
| Cheltuieli totale | 4.077.650 |
| Profit brut | 1.200.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.052.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 79 |
| Active imobilizate | 86.598 |
| Active circulante | 976.537 |
| Creante | 884.175 |
| Disponibilitati | 92.362 |
| Cheltuieli in avans | 3.047 |
| Datorii | 632.483 |
| Capitaluri proprii | 433.699 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.312.551 |
| Venituri totale | 3.347.031 |
| Cheltuieli totale | 2.882.294 |
| Profit brut | 464.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 433.459 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 61 |
| Active imobilizate | 139.921 |
| Active circulante | 842.442 |
| Creante | 800.910 |
| Disponibilitati | 41.532 |
| Cheltuieli in avans | 2.544 |
| Datorii | 631.989 |
| Capitaluri proprii | 352.918 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.931.827 |
| Venituri totale | 2.956.295 |
| Cheltuieli totale | 2.578.257 |
| Profit brut | 378.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 352.678 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 65 |
| Active imobilizate | 149.742 |
| Active circulante | 800.875 |
| Creante | 667.753 |
| Disponibilitati | 133.122 |
| Cheltuieli in avans | 1.233 |
| Datorii | 504.922 |
| Capitaluri proprii | 446.928 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.097.604 |
| Venituri totale | 2.100.795 |
| Cheltuieli totale | 1.650.119 |
| Profit brut | 450.676 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 432.202 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 45 |
| Active imobilizate | 69.631 |
| Active circulante | 249.074 |
| Creante | 227.461 |
| Disponibilitati | 21.613 |
| Cheltuieli in avans | 766 |
| Datorii | 304.745 |
| Capitaluri proprii | 14.726 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.757.871 |
| Venituri totale | 1.765.399 |
| Cheltuieli totale | 1.613.905 |
| Profit brut | 151.494 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 133.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 37 |
| Active imobilizate | 85.336 |
| Active circulante | 79.959 |
| Creante | 65.438 |
| Disponibilitati | 14.521 |
| Cheltuieli in avans | 730 |
| Datorii | 285.105 |
| Capitaluri proprii | -119.080 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.050.679 |
| Venituri totale | 1.050.932 |
| Cheltuieli totale | 1.015.735 |
| Profit brut | 35.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.645 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 24 |
| Active imobilizate | 5.035 |
| Active circulante | 33.915 |
| Creante | 19.370 |
| Disponibilitati | 14.545 |
| Datorii | 182.675 |
| Capitaluri proprii | -143.725 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 593.825 |
| Venituri totale | 593.929 |
| Cheltuieli totale | 718.652 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 124.723 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 130.662 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 1.992 |
| Active circulante | 88 |
| Creante | 20 |
| Disponibilitati | 68 |
| Cheltuieli in avans | 272 |
| Datorii | 15.414 |
| Capitaluri proprii | -13.062 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 13.262 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.262 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.262 |
| Nr. salariati | 6 |