ANG ŞTEF AUTO SRL – CUI 28466869
Pe scurt
ANG ŞTEF AUTO SRL are CUI 28466869, număr de înregistrare J2011000349150 și sediul în Sat Fierbinţi, Comuna Şelaru, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.561.952 lei, un profit net de 526.854 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANG ŞTEF AUTO SRL |
| CUI | 28466869 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000349150 |
| EUID | ROONRC.J2011000349150 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-05-11 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANGHEL MARIAN | DEPLINE. PUTERILE ADMINISTRATORILOR SE EXERCITĂ SEPARAT | România |
| ANGHEL CARMEN FLORENTINA | DEPLINE. PUTERILE ADMINISTRATORILOR SE EXERCITĂ SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 561 952 | 526 854 | 1 406 347 | 1 682 078 | 470 784 | 751 329 | 12 |
| 2024 | 2 797 448 | 304 936 | 959 858 | 1 621 468 | 353 747 | 1 022 446 | 10 |
| 2023 | 2 861 369 | 598 746 | 661 101 | 1 220 774 | 408 613 | 973 672 | 10 |
| 2022 | 2 416 549 | 382 989 | 354 132 | 1 005 665 | 243 188 | 908 930 | 9 |
| 2021 | 1 697 851 | 208 936 | 301 629 | 1 022 584 | 122 497 | 852 571 | 7 |
| 2020 | 1 561 871 | 382 994 | 133 252 | 527 517 | 388 270 | 790 762 | 6 |
| 2019 | 1 408 752 | 429 299 | 82 608 | 408 940 | 354 446 | 685 667 | 5 |
| 2018 | 808 560 | 53 612 | 45 072 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 633 245 | 179 917 | 29 805 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANG ŞTEF AUTO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Dâmboviţa , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 211 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CARLUC GEOLA S.R.L. – locul 207, 48,99 mil. lei, Argeş
- ANABELLA ROL SRL – locul 207, 3,60 mil. lei, Giurgiu
- SPRINTERCRIS SRL – locul 207, 1,93 mil. lei, Satu Mare
- ADKPET S.R.L. – locul 207, 577.930 lei, Bucureşti
- EURO TAXI CAREI SRL – locul 207, 358.101 lei, Satu Mare
- MODERN TRADING SRL – locul 208, 48,96 mil. lei, Arad
- TRANSDARA SA – locul 208, 3,60 mil. lei, Arad
- HARY VACATIONS & TRIPS S.R.L. – locul 208, 1,93 mil. lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANG ŞTEF AUTO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANG ŞTEF AUTO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANG ŞTEF AUTO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.621.468 |
| Active circulante | 353.747 |
| Stocuri | 27.228 |
| Creante | 158.314 |
| Disponibilitati | 168.205 |
| Cheltuieli in avans | 7.089 |
| Datorii | 959.858 |
| Capitaluri proprii | 1.022.446 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 2.797.448 |
| Venituri totale | 2.803.156 |
| Cheltuieli totale | 2.449.813 |
| Profit brut | 353.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 304.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 1.220.774 |
| Active circulante | 408.613 |
| Stocuri | 11.141 |
| Creante | 179.374 |
| Disponibilitati | 218.098 |
| Cheltuieli in avans | 5.386 |
| Datorii | 661.101 |
| Capitaluri proprii | 973.672 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 2.861.369 |
| Venituri totale | 2.887.359 |
| Cheltuieli totale | 2.260.310 |
| Profit brut | 627.049 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 598.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 1.005.665 |
| Active circulante | 243.188 |
| Stocuri | 19.880 |
| Creante | 189.510 |
| Disponibilitati | 33.798 |
| Cheltuieli in avans | 14.209 |
| Datorii | 354.132 |
| Capitaluri proprii | 908.930 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 2.416.549 |
| Venituri totale | 2.438.182 |
| Cheltuieli totale | 2.034.470 |
| Profit brut | 403.712 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 382.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.022.584 |
| Active circulante | 122.497 |
| Stocuri | 6.528 |
| Creante | 115.181 |
| Disponibilitati | 788 |
| Cheltuieli in avans | 9.119 |
| Datorii | 301.629 |
| Capitaluri proprii | 852.571 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 1.697.851 |
| Venituri totale | 1.698.591 |
| Cheltuieli totale | 1.474.708 |
| Profit brut | 223.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 208.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 527.517 |
| Active circulante | 388.270 |
| Creante | 251.096 |
| Disponibilitati | 137.174 |
| Cheltuieli in avans | 8.227 |
| Datorii | 133.252 |
| Capitaluri proprii | 790.762 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.561.871 |
| Venituri totale | 1.624.979 |
| Cheltuieli totale | 1.226.518 |
| Profit brut | 398.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 382.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 408.940 |
| Active circulante | 354.446 |
| Creante | 13.440 |
| Disponibilitati | 341.006 |
| Cheltuieli in avans | 4.889 |
| Datorii | 82.608 |
| Capitaluri proprii | 685.667 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.408.752 |
| Venituri totale | 1.409.668 |
| Cheltuieli totale | 966.277 |
| Profit brut | 443.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 429.299 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 54.491 |
| Active circulante | 245.773 |
| Creante | 3.911 |
| Disponibilitati | 241.862 |
| Cheltuieli in avans | 2.434 |
| Datorii | 45.072 |
| Capitaluri proprii | 257.626 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 808.560 |
| Venituri totale | 809.424 |
| Cheltuieli totale | 747.724 |
| Profit brut | 61.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 232.552 |
| Creante | 190.253 |
| Disponibilitati | 42.299 |
| Cheltuieli in avans | 1.267 |
| Datorii | 29.805 |
| Capitaluri proprii | 204.014 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 633.245 |
| Venituri totale | 633.932 |
| Cheltuieli totale | 444.256 |
| Profit brut | 189.676 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 179.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 20 |
| Active circulante | 209.066 |
| Creante | 128.565 |
| Disponibilitati | 80.501 |
| Datorii | 184.989 |
| Capitaluri proprii | 24.097 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 464.720 |
| Venituri totale | 465.078 |
| Cheltuieli totale | 412.196 |
| Profit brut | 52.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |