ANDURAREŞ SRL – CUI 34358179
Pe scurt
ANDURAREŞ SRL are CUI 34358179, număr de înregistrare J16/597/2015 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 251.677 lei, un profit net de 34.681 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANDURAREŞ SRL |
| CUI | 34358179 |
| Nr. Reg. Com. | J16/597/2015 |
| EUID | ROONRC.J16/597/2015 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-04-09 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPA VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 251 677 | 34 681 | 21 204 | 0 | 56 273 | 35 069 | 3 |
| 2024 | 228 696 | 73 674 | 13 024 | 0 | 30 413 | 17 389 | 5 |
| 2023 | 178 888 | -30 063 | 75 649 | 21 842 | 122 | -56 285 | 5 |
| 2022 | 203 907 | 98 317 | 114 109 | 56 974 | 38 420 | -26 222 | 7 |
| 2021 | 113 613 | -41 968 | 218 577 | 100 972 | 5 046 | -124 538 | 5 |
| 2020 | 138 643 | -46 619 | 271 670 | 190 566 | 10 995 | -82 570 | 8 |
| 2019 | 186 354 | -47 748 | 363 577 | 258 996 | 88 590 | -35 951 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises251 677 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANDURAREŞ SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 301 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GIORGIO TRANS SRL – locul 297, 36,51 mil. lei, Satu Mare
- TRANSPORT PUBLIC LOCAL DE PERSOANE S.R.L. – locul 297, 2,07 mil. lei, Teleorman
- CALLY SRL – locul 297, 1,22 mil. lei, Vaslui
- AXM RIDESHARING S.R.L. – locul 297, 411.347 lei, Bucureşti
- SMART RIDE CONNECT S.R.L. – locul 297, 255.666 lei, Iaşi
- CSI LOGISTIC SRL – locul 298, 36,46 mil. lei, Sibiu
- ALEX TOUR INTER SRL – locul 298, 2,07 mil. lei, Iaşi
- CONSULT TEAM TRANSPORT SRL – locul 298, 1,21 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANDURAREŞ SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANDURAREŞ SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANDURAREŞ SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 30.413 |
| Creante | 17.500 |
| Disponibilitati | 12.913 |
| Datorii | 13.024 |
| Capitaluri proprii | 17.389 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 228.696 |
| Venituri totale | 294.207 |
| Cheltuieli totale | 217.617 |
| Profit brut | 76.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 21.842 |
| Active circulante | 122 |
| Disponibilitati | 122 |
| Datorii | 75.649 |
| Venituri in avans | 2.600 |
| Capitaluri proprii | -56.285 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 178.888 |
| Venituri totale | 214.057 |
| Cheltuieli totale | 244.120 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.063 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.063 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 56.974 |
| Active circulante | 38.420 |
| Disponibilitati | 38.420 |
| Cheltuieli in avans | 293 |
| Datorii | 114.109 |
| Venituri in avans | 7.800 |
| Capitaluri proprii | -26.222 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 203.907 |
| Venituri totale | 357.604 |
| Cheltuieli totale | 259.287 |
| Profit brut | 98.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 98.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 100.972 |
| Active circulante | 5.046 |
| Creante | 5.000 |
| Disponibilitati | 46 |
| Cheltuieli in avans | 1.021 |
| Datorii | 218.577 |
| Venituri in avans | 13.000 |
| Capitaluri proprii | -124.538 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 113.613 |
| Venituri totale | 160.891 |
| Cheltuieli totale | 201.683 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 40.792 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 41.968 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 190.566 |
| Active circulante | 10.995 |
| Creante | 5.000 |
| Disponibilitati | 5.995 |
| Cheltuieli in avans | 8.718 |
| Datorii | 271.670 |
| Venituri in avans | 21.179 |
| Capitaluri proprii | -82.570 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 138.643 |
| Venituri totale | 175.203 |
| Cheltuieli totale | 220.433 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45.230 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.619 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 258.996 |
| Active circulante | 88.590 |
| Stocuri | 758 |
| Creante | 31.500 |
| Disponibilitati | 56.332 |
| Cheltuieli in avans | 9.669 |
| Datorii | 363.577 |
| Venituri in avans | 29.629 |
| Capitaluri proprii | -35.951 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 186.354 |
| Venituri totale | 285.063 |
| Cheltuieli totale | 330.231 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45.168 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 47.748 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 131.780 |
| Active circulante | 162.494 |
| Stocuri | 668 |
| Creante | 7.525 |
| Disponibilitati | 154.301 |
| Cheltuieli in avans | 5.959 |
| Datorii | 278.957 |
| Venituri in avans | 9.479 |
| Capitaluri proprii | 11.797 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 206.768 |
| Venituri totale | 274.305 |
| Cheltuieli totale | 261.503 |
| Profit brut | 12.802 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 142.625 |
| Active circulante | 23.756 |
| Stocuri | 565 |
| Creante | 8.000 |
| Disponibilitati | 15.191 |
| Cheltuieli in avans | 4.805 |
| Datorii | 157.064 |
| Venituri in avans | 12.729 |
| Capitaluri proprii | 1.393 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 124.893 |
| Venituri totale | 156.495 |
| Cheltuieli totale | 142.764 |
| Profit brut | 13.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 4.687 |
| Active circulante | 88.047 |
| Disponibilitati | 88.047 |
| Cheltuieli in avans | 1.010 |
| Datorii | 104.153 |
| Capitaluri proprii | -10.409 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 4.408 |
| Venituri totale | 4.408 |
| Cheltuieli totale | 14.280 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.872 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.004 |
| Nr. salariati | 1 |