ANDRA COM INTERNATIONAL SERVICE SRL
| Denumire | ANDRA COM INTERNATIONAL SERVICE SRL |
| CUI | 228409 |
| Nr. Reg. Com. | J1991003725124 |
| EUID | ROONRC.J1991003725124 |
| CAEN | 5510 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-11-22 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 278 736 | 752 804 | 9 199 807 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 4 005 821 | 765 634 | 9 230 804 | 8 488 388 | 4 028 178 | 2 954 205 | 17 |
| 2023 | 4 593 746 | 1 381 739 | 7 502 840 | 8 740 161 | 2 824 423 | 3 609 550 | 17 |
| 2022 | 5 033 574 | 1 782 458 | 5 869 899 | 8 575 814 | 1 781 629 | 4 010 269 | 15 |
| 2021 | 2 852 511 | 228 546 | 4 599 399 | 8 859 735 | 1 367 178 | 5 213 491 | 14 |
| 2020 | 1 387 964 | -435 844 | 4 829 773 | 9 033 819 | 1 231 264 | 4 984 945 | 12 |
| 2019 | 3 499 617 | 834 564 | 4 610 693 | 9 044 787 | 981 991 | 5 420 789 | 21 |
| 2018 | 3 334 490 | 749 269 | 5 253 508 | 8 802 967 | 1 030 411 | 4 586 225 | 17 |
| 2017 | 3 002 080 | 1 076 117 | 5 370 084 | 8 459 884 | 741 304 | 3 836 955 | 21 |
| 2016 | 2 389 116 | 593 405 | 5 712 006 | 8 159 498 | 304 639 | 2 760 838 | 22 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 278 736 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANDRA COM INTERNATIONAL SERVICE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5510 Rev. 2 (echivalent: 5510 Rev. 1, 5510 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Cod CAEN principal | 55 Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 5510: Hoteluri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANDRA COM INTERNATIONAL SERVICE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANDRA COM INTERNATIONAL SERVICE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANDRA COM INTERNATIONAL SERVICE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.488.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.028.178 |
| Stocuri | 37.213 |
| Creante | 878.878 |
| Casa si conturi la banci | 3.112.087 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.856 |
| DATORII | 9.230.804 |
| VENITURI IN AVANS | 342.413 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.954.205 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.005.821 |
| VENITURI TOTALE | 4.091.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.175.470 |
| Profitul brut | 915.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 765.634 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.740.161 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.824.423 |
| Stocuri | 42.623 |
| Creante | 114.093 |
| Casa si conturi la banci | 2.667.707 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.095 |
| DATORII | 7.502.840 |
| VENITURI IN AVANS | 462.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.609.550 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.593.746 |
| VENITURI TOTALE | 4.641.950 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.217.871 |
| Profitul brut | 1.424.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.381.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.575.814 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.781.629 |
| Stocuri | 36.775 |
| Creante | 847.643 |
| Casa si conturi la banci | 897.211 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.725 |
| DATORII | 5.869.899 |
| VENITURI IN AVANS | 487.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.010.269 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.033.574 |
| VENITURI TOTALE | 5.065.522 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.237.486 |
| Profitul brut | 1.828.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.782.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.859.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.367.178 |
| Stocuri | 28.701 |
| Creante | 403.890 |
| Casa si conturi la banci | 934.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.307 |
| DATORII | 4.599.399 |
| VENITURI IN AVANS | 422.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.213.491 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.852.511 |
| VENITURI TOTALE | 2.945.841 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.693.436 |
| Profitul brut | 252.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 228.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.033.819 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.231.264 |
| Stocuri | 34.137 |
| Creante | 172.349 |
| Casa si conturi la banci | 1.024.778 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.784 |
| DATORII | 4.829.773 |
| VENITURI IN AVANS | 457.149 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.984.945 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.387.964 |
| VENITURI TOTALE | 1.502.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.929.633 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 427.190 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 435.844 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.044.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 981.991 |
| Stocuri | 45.200 |
| Creante | 133.256 |
| Casa si conturi la banci | 803.535 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.704 |
| DATORII | 4.610.693 |
| PROVIZIOANE | 3.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.420.789 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.499.617 |
| VENITURI TOTALE | 3.841.511 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.970.606 |
| Profitul brut | 870.905 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 834.564 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.802.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.030.411 |
| Stocuri | 41.341 |
| Creante | 98.070 |
| Casa si conturi la banci | 891.000 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.355 |
| DATORII | 5.253.508 |
| PROVIZIOANE | 3.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.586.225 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.334.490 |
| VENITURI TOTALE | 3.852.605 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.069.395 |
| Profitul brut | 783.210 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 749.269 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.459.884 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 741.304 |
| Stocuri | 52.140 |
| Creante | 70.854 |
| Casa si conturi la banci | 618.310 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.851 |
| DATORII | 5.370.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.836.955 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.002.080 |
| VENITURI TOTALE | 3.117.360 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.950.020 |
| Profitul brut | 1.167.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.076.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.159.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 304.639 |
| Stocuri | 36.578 |
| Creante | 177.173 |
| Casa si conturi la banci | 90.888 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.707 |
| DATORII | 5.712.006 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.760.838 |
| Capital subscris varsat | 76.200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.389.116 |
| VENITURI TOTALE | 2.747.337 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.053.467 |
| Profitul brut | 693.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 593.405 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |