ANC MAR COM SRL – CUI 36414062
Informativ
ANC MAR COM SRL are CUI 36414062, număr de înregistrare J2016001575168 și sediul în Sat Pieleşti, Comuna Pieleşti, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 255.837 lei, un profit net de 39.039 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANC MAR COM SRL |
| CUI | 36414062 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001575168 |
| EUID | ROONRC.J2016001575168 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-08-10 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BICHEA MARILENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 255 837 | 39 039 | 33 605 | 215 003 | 66 402 | 247 800 | 1 |
| 2024 | 132 229 | -13 225 | 49 364 | 222 503 | 35 622 | 208 761 | 1 |
| 2023 | 403 200 | 28 780 | 41 153 | 195 208 | 67 931 | 221 986 | 1 |
| 2022 | 512 170 | 21 389 | 96 909 | 182 768 | 107 348 | 193 207 | 1 |
| 2021 | 376 791 | 35 838 | 12 577 | 143 929 | 40 466 | 171 818 | 1 |
| 2020 | 165 140 | -10 617 | 48 268 | 134 486 | 49 763 | 135 981 | 0 |
| 2019 | 476 716 | 58 638 | 1 947 | 44 000 | 229 545 | 271 598 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANC MAR COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 871 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INTERFINAS GRUP SRL – locul 867, 6,70 mil. lei, Braşov
- BBN EUROPE PALLETS S.R.L. – locul 867, 4,66 mil. lei, Timiş
- ENA SAFETY AG S.R.L. – locul 867, 1,40 mil. lei, Argeş
- BLUE OCEAN SRL – locul 867, 298.498 lei, Satu Mare
- DREV CONCEPT SRL – locul 867, 263.944 lei, Bacău
- OZEKI TRADE S.R.L. – locul 867, 137.408 lei, Constanţa
- KALINA SALES SRL – locul 867, 99.121 lei, Bucureşti
- AVENTADOR EXPLORE SRL – locul 867, 350 lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANC MAR COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANC MAR COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANC MAR COM SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-01-05 |
| Data reactivare | 2020-01-17 |
| Data publicare | 2020-01-10 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 143.929 |
| Active circulante | 40.466 |
| Creante | 32.503 |
| Disponibilitati | 7.963 |
| Datorii | 12.577 |
| Capitaluri proprii | 171.818 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 376.791 |
| Venituri totale | 378.143 |
| Cheltuieli totale | 336.597 |
| Profit brut | 41.546 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 134.486 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.763 |
| Stocuri | 1.092 |
| Creante | 47.823 |
| Casa si conturi la banci | 848 |
| DATORII | 48.268 |
| CAPITALURI - TOTAL | 135.981 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 165.140 |
| VENITURI TOTALE | 165.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 173.932 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.784 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.617 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 229.545 |
| Stocuri | 1.092 |
| Creante | 148.437 |
| Casa si conturi la banci | 80.016 |
| DATORII | 1.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 271.598 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 476.716 |
| VENITURI TOTALE | 476.730 |
| CHELTUIELI TOTALE | 413.325 |
| Profitul brut | 63.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 58.638 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 218.138 |
| Creante | 112.634 |
| Casa si conturi la banci | 105.504 |
| DATORII | 5.178 |
| CAPITALURI - TOTAL | 212.960 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 541.111 |
| VENITURI TOTALE | 541.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 464.809 |
| Profitul brut | 76.348 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 70.937 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 145.847 |
| Creante | 54.231 |
| Casa si conturi la banci | 91.616 |
| DATORII | 3.824 |
| CAPITALURI - TOTAL | 142.023 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 507.779 |
| VENITURI TOTALE | 507.787 |
| CHELTUIELI TOTALE | 412.521 |
| Profitul brut | 95.266 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 90.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.357 |
| Creante | 35 |
| Casa si conturi la banci | 73.322 |
| DATORII | 21.521 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.836 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 219.000 |
| VENITURI TOTALE | 219.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 162.942 |
| Profitul brut | 56.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 51.636 |
| Pierdere neta | 0 |