AMMSAFE & WORK GROUP S.R.L. – CUI 45010012
Pe scurt
AMMSAFE & WORK GROUP S.R.L. are CUI 45010012, număr de înregistrare J2021017111404 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 266.694 lei, un profit net de 52.393 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AMMSAFE & WORK GROUP S.R.L. |
| CUI | 45010012 |
| Nr. Reg. Com. | J2021017111404 |
| EUID | ROONRC.J40/17111/2021 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-10-05 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZAHARIA-MATEI IRINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 266 694 | 52 393 | 25 944 | 3 387 | 131 784 | 109 227 | 2 |
| 2024 | 213 418 | 90 741 | 16 937 | 5 790 | 172 481 | 161 334 | 2 |
| 2023 | 196 045 | 141 470 | 8 009 | 5 250 | 160 308 | 157 549 | 1 |
| 2022 | 65 930 | 46 480 | 2 880 | 0 | 50 460 | 47 580 | 1 |
| 2021 | 2 700 | 900 | 1 776 | 0 | 2 876 | 1 100 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AMMSAFE & WORK GROUP S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 912 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PREVA SIB SRL – locul 908, 267.440 lei, Sibiu
- ALEXIFTI MEDIA S.R.L. – locul 908, 37.980 lei, Bucureşti
- ROMAN SERV G.R. SRL – locul 909, 267.354 lei, Arad
- EXPLO MEDIA ROM SRL – locul 909, 37.962 lei, Argeş
- ACVILA INTELLIGENCE SRL – locul 910, 266.973 lei, Timiş
- NEMCIUC ADRIAN S.R.L. – locul 910, 37.393 lei, Suceava
- TOP SERVICE INTERNATIONAL SRL – locul 911, 266.725 lei, Bucureşti
- SCRABBY PRODUCTIONS S.R.L. – locul 911, 37.000 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AMMSAFE & WORK GROUP S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AMMSAFE & WORK GROUP S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AMMSAFE & WORK GROUP S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 5.790 |
| Active circulante | 172.481 |
| Creante | 66.322 |
| Disponibilitati | 106.159 |
| Datorii | 16.937 |
| Capitaluri proprii | 161.334 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 213.418 |
| Venituri totale | 213.479 |
| Cheltuieli totale | 120.916 |
| Profit brut | 92.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.741 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 5.250 |
| Active circulante | 160.308 |
| Creante | 37.500 |
| Disponibilitati | 122.808 |
| Datorii | 8.009 |
| Capitaluri proprii | 157.549 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 196.045 |
| Venituri totale | 196.065 |
| Cheltuieli totale | 52.884 |
| Profit brut | 143.181 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 141.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 50.460 |
| Creante | 3.266 |
| Disponibilitati | 47.194 |
| Datorii | 2.880 |
| Capitaluri proprii | 47.580 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 65.930 |
| Venituri totale | 65.934 |
| Cheltuieli totale | 17.517 |
| Profit brut | 48.417 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 2.876 |
| Disponibilitati | 2.876 |
| Datorii | 1.776 |
| Capitaluri proprii | 1.100 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.700 |
| Venituri totale | 2.700 |
| Cheltuieli totale | 1.721 |
| Profit brut | 979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |