TRIVIUM PACKAGING ROMANIA S.A.
| Denumire | TRIVIUM PACKAGING ROMANIA S.A. |
| CUI | 2788291 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000051239 |
| EUID | ROONRC.J40/556/1991 |
| CAEN | 2592 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-02-19 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STEFAN CHRISTIAN SIEBERT | - | Germania |
| WILLEM JAN MORKIN | - | Olanda |
| RADU NADINA ANA | - | România |
| CONSTANTIN MARIA | - | România |
| CHIRCUȘI ADRIANA MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85 257 685 | -3 566 850 | 97 257 441 | 54 704 011 | 52 889 792 | 13 477 604 | 86 |
| 2024 | 89 101 163 | 148 897 | 86 501 385 | 41 967 156 | 58 702 609 | 14 196 068 | 86 |
| 2023 | 101 721 630 | 281 914 | 84 865 156 | 39 397 697 | 57 898 377 | 14 047 171 | 94 |
| 2022 | 116 169 885 | 366 621 | 100 760 090 | 35 493 979 | 69 829 900 | 8 222 463 | 92 |
| 2021 | 82 835 961 | -4 360 853 | 76 206 814 | 34 035 289 | 49 895 685 | 7 855 842 | 92 |
| 2020 | 79 542 084 | -7 220 480 | 73 374 789 | 29 541 369 | 51 312 822 | 7 773 886 | 92 |
| 2019 | 61 110 894 | -9 431 674 | 62 331 945 | 27 454 937 | 49 810 601 | 14 994 051 | 91 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises85 257 685 lei
-4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRIVIUM PACKAGING ROMANIA S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 2592 Rev. 2 (echivalent: 2592 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea ambalajelor ușoare din metal |
| Descriere Activitate | Fabricarea ambalajelor ușoare din metal |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea ambalajelor ușoare din metal |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 2592: Fabricarea ambalajelor ușoare din metal
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRIVIUM PACKAGING ROMANIA S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRIVIUM PACKAGING ROMANIA S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRIVIUM PACKAGING ROMANIA S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.397.697 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.898.377 |
| Stocuri | 18.663.179 |
| Creante | 38.030.020 |
| Casa si conturi la banci | 1.205.178 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.645 |
| DATORII | 84.865.156 |
| VENITURI IN AVANS | -1.864.535 |
| PROVIZIOANE | 381.927 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.047.171 |
| Capital subscris varsat | 11.209.882 |
| Cifra de afaceri neta | 101.721.630 |
| VENITURI TOTALE | 106.449.943 |
| CHELTUIELI TOTALE | 106.168.029 |
| Profitul brut | 281.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 281.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.493.979 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.829.900 |
| Stocuri | 13.205.178 |
| Creante | 49.046.947 |
| Casa si conturi la banci | 7.577.775 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 230.235 |
| DATORII | 100.760.090 |
| VENITURI IN AVANS | -3.729.070 |
| PROVIZIOANE | 300.631 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.222.463 |
| Capital subscris varsat | 11.209.882 |
| Cifra de afaceri neta | 116.169.885 |
| VENITURI TOTALE | 121.446.933 |
| CHELTUIELI TOTALE | 121.080.312 |
| Profitul brut | 366.621 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 366.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.035.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.895.685 |
| Stocuri | 9.583.506 |
| Creante | 33.393.740 |
| Casa si conturi la banci | 6.918.439 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 552.050 |
| DATORII | 76.206.814 |
| PROVIZIOANE | 420.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.855.842 |
| Capital subscris varsat | 11.209.882 |
| Cifra de afaceri neta | 82.835.961 |
| VENITURI TOTALE | 82.633.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 86.993.948 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.360.853 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.360.853 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.454.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.810.601 |
| Stocuri | 11.808.106 |
| Creante | 31.111.822 |
| Casa si conturi la banci | 6.890.673 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 259.203 |
| DATORII | 62.331.945 |
| PROVIZIOANE | 198.745 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.994.051 |
| Capital subscris varsat | 11.209.882 |
| Cifra de afaceri neta | 61.110.894 |
| VENITURI TOTALE | 64.087.086 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.518.760 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.431.674 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.431.674 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.646.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.882.028 |
| Stocuri | 9.705.067 |
| Creante | 25.795.131 |
| Casa si conturi la banci | 3.381.830 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 105.495 |
| DATORII | 43.005.986 |
| VENITURI IN AVANS | 550 |
| PROVIZIOANE | 198.745 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.428.320 |
| Capital subscris varsat | 11.209.882 |
| Cifra de afaceri neta | 64.975.289 |
| VENITURI TOTALE | 66.839.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.932.706 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.092.874 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.092.874 |
| Numar mediu de salariati | 96 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.431.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.450.339 |
| Stocuri | 4.897.976 |
| Creante | 29.903.048 |
| Casa si conturi la banci | 2.649.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.671 |
| DATORII | 32.051.373 |
| VENITURI IN AVANS | 550 |
| PROVIZIOANE | 353.919 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.521.194 |
| Capital subscris varsat | 11.209.882 |
| Cifra de afaceri neta | 51.800.285 |
| VENITURI TOTALE | 53.005.552 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.870.824 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.865.272 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.865.272 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.364.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.911.482 |
| Stocuri | 3.359.513 |
| Creante | 26.525.181 |
| Casa si conturi la banci | 3.026.788 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.048 |
| DATORII | 21.379.051 |
| VENITURI IN AVANS | 550 |
| PROVIZIOANE | 543.919 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.386.466 |
| Capital subscris varsat | 11.209.882 |
| Cifra de afaceri neta | 52.100.820 |
| VENITURI TOTALE | 51.863.331 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.906.349 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.043.018 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.043.018 |
| Numar mediu de salariati | 70 |