AMBIENT SYSTEMS SRL – CUI 13422058
Informativ
AMBIENT SYSTEMS SRL are CUI 13422058, număr de înregistrare J05/763/2000 și sediul în Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 888.335 lei, o pierdere netă de 289.718 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AMBIENT SYSTEMS SRL |
| CUI | 13422058 |
| Nr. Reg. Com. | J05/763/2000 |
| EUID | ROONRC.J05/763/2000 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-09-28 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PETREA-IANCU SORIN-IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 888 335 | -289 718 | 1 379 733 | 3 332 | 303 051 | -1 073 350 | 10 |
| 2024 | 1 082 817 | -402 122 | 1 217 493 | 7 142 | 443 034 | -767 317 | 9 |
| 2023 | 2 406 355 | 501 852 | 780 364 | 12 877 | 402 292 | -365 195 | 10 |
| 2022 | 1 524 194 | -621 359 | 1 150 072 | 8 931 | 274 094 | -867 047 | 9 |
| 2021 | 176 641 | -32 233 | 343 349 | 0 | 97 661 | -245 688 | 4 |
| 2020 | 0 | -5 873 | 268 301 | 0 | 54 846 | -213 455 | 1 |
| 2019 | 70 056 | -22 242 | 264 466 | 0 | 56 885 | -207 581 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AMBIENT SYSTEMS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2229 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- THE PAPER FACTORY GPN S.R.L. – locul 2225, 890.019 lei, Braşov
- RALMA INSTAL CONSTRUCT S.R.L. – locul 2225, 599.420 lei, Ilfov
- T&A ART TOTALINSTAL S.R.L. – locul 2226, 889.674 lei, Sibiu
- CRIDA PROINSTAL S.R.L. – locul 2226, 599.325 lei, Bacău
- CODE ALARM COM SRL – locul 2227, 889.576 lei, Bucureşti
- NEVI PROFESIONAL SERVICE SRL – locul 2227, 599.128 lei, Caraş-Severin
- GREEN SOLAR FOTOVOLTAIC LTD S.R.L. – locul 2228, 889.038 lei, Ilfov
- SOLARMAGICTERM INSTAL S.R.L. – locul 2228, 596.099 lei, Bistriţa-Năsăud
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AMBIENT SYSTEMS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AMBIENT SYSTEMS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AMBIENT SYSTEMS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 7.142 |
| Active circulante | 443.034 |
| Stocuri | 116.685 |
| Creante | 321.814 |
| Disponibilitati | 4.535 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.217.493 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -767.317 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.082.817 |
| Venituri totale | 1.094.873 |
| Cheltuieli totale | 1.496.995 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 402.122 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 402.122 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 12.877 |
| Active circulante | 402.292 |
| Stocuri | 116.685 |
| Creante | 269.195 |
| Disponibilitati | 16.412 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 780.364 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -365.195 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.406.355 |
| Venituri totale | 2.789.656 |
| Cheltuieli totale | 2.223.177 |
| Profit brut | 566.479 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 501.852 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 8.931 |
| Active circulante | 274.094 |
| Stocuri | 41.055 |
| Creante | 196.706 |
| Disponibilitati | 36.333 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.150.072 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -867.047 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.524.194 |
| Venituri totale | 1.531.895 |
| Cheltuieli totale | 2.137.935 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 606.040 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 621.359 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 97.661 |
| Stocuri | 16.562 |
| Creante | 66.514 |
| Disponibilitati | 14.585 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 343.349 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -245.688 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 176.641 |
| Venituri totale | 190.479 |
| Cheltuieli totale | 220.946 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.467 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 32.233 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 54.846 |
| Stocuri | 16.459 |
| Creante | 37.276 |
| Disponibilitati | 1.111 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 268.301 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -213.455 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 5.873 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.873 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.873 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 56.885 |
| Stocuri | 17.758 |
| Creante | 37.276 |
| Disponibilitati | 1.851 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 264.466 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -207.581 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 70.056 |
| Venituri totale | 70.056 |
| Cheltuieli totale | 91.597 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.541 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.242 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 48.730 |
| Stocuri | 17.758 |
| Creante | 27.698 |
| Disponibilitati | 3.274 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 234.070 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -185.340 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.500 |
| Venituri totale | 2.500 |
| Cheltuieli totale | 18.544 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.044 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.077 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 58.224 |
| Stocuri | 17.757 |
| Creante | 27.325 |
| Disponibilitati | 13.142 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 227.488 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -169.264 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 12.415 |
| Venituri totale | 12.815 |
| Cheltuieli totale | 2.357 |
| Profit brut | 10.458 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.074 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 48.485 |
| Stocuri | 17.757 |
| Creante | 29.382 |
| Disponibilitati | 1.346 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 227.823 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -179.338 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.339 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.339 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.339 |
| Nr. salariati | 0 |