EHVAC DISTRIBUTION S.R.L. – CUI 16125213
Pe scurt
EHVAC DISTRIBUTION S.R.L. are CUI 16125213, număr de înregistrare J2004000462125 și sediul în Sat Floreşti, Comuna Floreşti, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.965.174 lei, un profit net de 654.857 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EHVAC DISTRIBUTION S.R.L. |
| CUI | 16125213 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000462125 |
| EUID | ROONRC.J12/462/2004 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-02-10 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VLAD ROXANA BIANCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 965 174 | 654 857 | 616 817 | 109 778 | 2 433 703 | 1 936 127 | 3 |
| 2024 | 6 716 111 | 646 735 | 543 002 | 130 711 | 1 873 587 | 1 465 713 | 4 |
| 2023 | 3 945 033 | 264 001 | 489 100 | 55 451 | 1 319 456 | 889 632 | 3 |
| 2022 | 4 091 705 | 391 784 | 532 884 | 36 850 | 1 160 378 | 669 111 | 1 |
| 2021 | 2 820 548 | 240 870 | 634 166 | 64 676 | 878 344 | 308 905 | 2 |
| 2020 | 2 095 783 | 162 688 | 588 425 | 48 264 | 665 052 | 125 088 | 2 |
| 2019 | 1 754 339 | 81 894 | 572 175 | 69 410 | 464 603 | -37 600 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 965 174 lei
-11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EHVAC DISTRIBUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 946 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- POMADRA SRL – locul 942, 6,00 mil. lei, Galaţi
- VALSIDEI SRL – locul 942, 4,11 mil. lei, Suceava
- TAP WORLD S.R.L. – locul 942, 1,23 mil. lei, Bihor
- FIRST CHOICE RESIDENCE SRL – locul 942, 77.569 lei, Satu Mare
- MARGHICOOP SA – locul 942, 47.021 lei, Bihor
- ONE SUPPLY S.R.L. – locul 942, 37.304 lei, Galaţi
- AFCA BOOK SRL – locul 943, 5,99 mil. lei, Bucureşti
- BIMEKS INVEST S.R.L. – locul 943, 4,11 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EHVAC DISTRIBUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EHVAC DISTRIBUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EHVAC DISTRIBUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 130.711 |
| Active circulante | 1.873.587 |
| Stocuri | 837.940 |
| Creante | 745.208 |
| Disponibilitati | 290.439 |
| Cheltuieli in avans | 4.417 |
| Datorii | 543.002 |
| Capitaluri proprii | 1.465.713 |
| Capital social | 1.500 |
| Cifra de afaceri | 6.716.111 |
| Venituri totale | 6.755.366 |
| Cheltuieli totale | 5.999.468 |
| Profit brut | 755.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 646.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 55.451 |
| Active circulante | 1.319.456 |
| Stocuri | 680.845 |
| Creante | 452.602 |
| Disponibilitati | 186.009 |
| Cheltuieli in avans | 3.825 |
| Datorii | 489.100 |
| Capitaluri proprii | 889.632 |
| Capital social | 1.500 |
| Cifra de afaceri | 3.945.033 |
| Venituri totale | 3.949.897 |
| Cheltuieli totale | 3.641.227 |
| Profit brut | 308.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 264.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 36.850 |
| Active circulante | 1.160.378 |
| Stocuri | 442.203 |
| Creante | 463.101 |
| Disponibilitati | 255.074 |
| Cheltuieli in avans | 4.767 |
| Datorii | 532.884 |
| Capitaluri proprii | 669.111 |
| Capital social | 1.500 |
| Cifra de afaceri | 4.091.705 |
| Venituri totale | 4.091.705 |
| Cheltuieli totale | 3.665.141 |
| Profit brut | 426.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 391.784 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 64.676 |
| Active circulante | 878.344 |
| Stocuri | 242.489 |
| Creante | 416.542 |
| Disponibilitati | 219.313 |
| Cheltuieli in avans | 51 |
| Datorii | 634.166 |
| Capitaluri proprii | 308.905 |
| Capital social | 1.500 |
| Cifra de afaceri | 2.820.548 |
| Venituri totale | 2.832.153 |
| Cheltuieli totale | 2.563.599 |
| Profit brut | 268.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 240.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 48.264 |
| Active circulante | 665.052 |
| Stocuri | 263.712 |
| Creante | 232.606 |
| Disponibilitati | 168.734 |
| Cheltuieli in avans | 197 |
| Datorii | 588.425 |
| Capitaluri proprii | 125.088 |
| Capital social | 1.500 |
| Cifra de afaceri | 2.095.783 |
| Venituri totale | 2.095.783 |
| Cheltuieli totale | 1.913.018 |
| Profit brut | 182.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 162.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 69.410 |
| Active circulante | 464.603 |
| Stocuri | 229.614 |
| Creante | 129.580 |
| Disponibilitati | 105.409 |
| Cheltuieli in avans | 562 |
| Datorii | 572.175 |
| Capitaluri proprii | -37.600 |
| Capital social | 1.500 |
| Cifra de afaceri | 1.754.339 |
| Venituri totale | 1.754.339 |
| Cheltuieli totale | 1.654.901 |
| Profit brut | 99.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.894 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 13.125 |
| Active circulante | 268.937 |
| Stocuri | 149.216 |
| Creante | 75.339 |
| Disponibilitati | 44.382 |
| Cheltuieli in avans | 97 |
| Datorii | 402.154 |
| Capitaluri proprii | -119.995 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.105.615 |
| Venituri totale | 1.107.955 |
| Cheltuieli totale | 991.031 |
| Profit brut | 116.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 18.375 |
| Active circulante | 158.447 |
| Stocuri | 89.318 |
| Creante | 46.788 |
| Disponibilitati | 22.341 |
| Cheltuieli in avans | 41 |
| Datorii | 402.702 |
| Capitaluri proprii | -225.839 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 640.155 |
| Venituri totale | 640.770 |
| Cheltuieli totale | 605.143 |
| Profit brut | 35.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.198 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.247 |
| Active circulante | 124.629 |
| Stocuri | 64.116 |
| Creante | 50.372 |
| Disponibilitati | 10.141 |
| Cheltuieli in avans | 2.441 |
| Datorii | 384.354 |
| Capitaluri proprii | -255.037 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 315.581 |
| Venituri totale | 320.621 |
| Cheltuieli totale | 329.104 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.483 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.689 |
| Nr. salariati | 3 |