ALTITUDE SOLUTION S.R.L. – CUI 51033517
Pe scurt
ALTITUDE SOLUTION S.R.L. are CUI 51033517, număr de înregistrare J2024048988009 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4650 – Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.838.400 lei, un profit net de 399.142 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ALTITUDE SOLUTION S.R.L. |
| CUI | 51033517 |
| Nr. Reg. Com. | J2024048988009 |
| EUID | ROONRC.J2024048988009 |
| CAEN | 4650 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CULCESCU IONUȚ-CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 838 400 | 399 142 | 11 464 535 | 3 857 077 | 8 006 473 | 399 015 | 3 |
| 2024 | 0 | -327 | 384 | 0 | 257 | -127 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 838 400 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALTITUDE SOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4650 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4650: Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 198 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CO & CO CONSUMER 2002 SRL – locul 194, 37,70 mil. lei, Bucureşti
- NATUREN CONCEPT SRL – locul 194, 37,03 mil. lei, Bihor
- MARAL SMART SRL – locul 194, 30,78 mil. lei, Bucureşti
- AIMANCO TIM SRL – locul 194, 28,96 mil. lei, Timiş
- FERMIERUL NĂDLĂCAN COOPERATIVĂ AGRICOLĂ – locul 194, 26,47 mil. lei, Arad
- BLAJ SA – locul 194, 15,62 mil. lei, Bucureşti
- EXORIGO - UPOS SRL – locul 194, 12,04 mil. lei, Bucureşti
- EVOPACK STAR S.R.L. – locul 194, 11,23 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALTITUDE SOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALTITUDE SOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALTITUDE SOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 257 |
| Creante | 257 |
| Datorii | 384 |
| Capitaluri proprii | -127 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 327 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 327 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 327 |
| Nr. salariati | 0 |