ALPIN-C SRL – CUI 11155558
Pe scurt
ALPIN-C SRL are CUI 11155558, număr de înregistrare J1998000663028 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 1423 – Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.613.189 lei, un profit net de 113.194 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ALPIN-C SRL |
| CUI | 11155558 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000663028 |
| EUID | ROONRC.J02/663/1998 |
| CAEN | 1423 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-10-28 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 613 189 | 113 194 | 509 736 | 50 895 | 682 593 | 223 234 | 8 |
| 2024 | 3 889 056 | 107 817 | 658 848 | 28 163 | 878 592 | 247 389 | 13 |
| 2023 | 3 522 453 | 137 349 | 613 239 | 13 037 | 740 292 | 139 572 | 13 |
| 2022 | 4 055 204 | 331 664 | 512 193 | 31 986 | 814 612 | 333 887 | 15 |
| 2021 | 3 256 055 | 193 863 | 757 609 | 104 912 | 849 301 | 196 086 | 14 |
| 2020 | 3 056 202 | 258 760 | 640 165 | 179 035 | 759 976 | 298 244 | 15 |
| 2019 | 3 403 133 | 37 261 | 721 695 | 255 401 | 731 102 | 256 870 | 20 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 613 189 lei
-7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALPIN-C SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1423 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 1423: Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 44 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- OUĂ DE ŢARĂ SRL – locul 40, 43,64 mil. lei, Argeş
- SORSTE SA – locul 40, 23,20 mil. lei, Vrancea
- EVROM PIGS SRL – locul 40, 21,56 mil. lei, Arad
- DOMINO GRUP 2003 SRL – locul 40, 9,32 mil. lei, Buzău
- ANDY-STAR-IMPEX SRL – locul 40, 4,92 mil. lei, Dâmboviţa
- ANDROANGUS SRL – locul 40, 4,36 mil. lei, Sibiu
- SILKFISH SRL – locul 40, 2,43 mil. lei, Braşov
- EURO LACT FERMA S.R.L. – locul 40, 2,25 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALPIN-C SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALPIN-C SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALPIN-C SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.163 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 878.592 |
| Stocuri | 106.996 |
| Creante | 637.074 |
| Casa si conturi la banci | 134.522 |
| DATORII | 658.848 |
| VENITURI IN AVANS | 518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 247.389 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.889.056 |
| VENITURI TOTALE | 3.891.489 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.763.165 |
| Profitul brut | 128.324 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 107.817 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 740.292 |
| Stocuri | 127.743 |
| Creante | 525.793 |
| Casa si conturi la banci | 86.756 |
| DATORII | 613.239 |
| VENITURI IN AVANS | 518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 139.572 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.522.453 |
| VENITURI TOTALE | 3.523.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.342.089 |
| Profitul brut | 181.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.349 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.986 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 814.612 |
| Stocuri | 140.150 |
| Creante | 455.427 |
| Casa si conturi la banci | 219.035 |
| DATORII | 512.193 |
| VENITURI IN AVANS | 518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 333.887 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.055.204 |
| VENITURI TOTALE | 4.057.586 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.685.864 |
| Profitul brut | 371.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 331.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 104.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 849.301 |
| Stocuri | 222.487 |
| Creante | 398.462 |
| Casa si conturi la banci | 228.352 |
| DATORII | 757.609 |
| VENITURI IN AVANS | 518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 196.086 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.256.055 |
| VENITURI TOTALE | 3.257.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.031.020 |
| Profitul brut | 226.129 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 193.863 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 179.035 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 759.976 |
| Stocuri | 177.922 |
| Creante | 376.345 |
| Casa si conturi la banci | 205.709 |
| DATORII | 640.165 |
| VENITURI IN AVANS | 602 |
| CAPITALURI - TOTAL | 298.244 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.056.202 |
| VENITURI TOTALE | 3.056.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.769.328 |
| Profitul brut | 287.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 258.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 255.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 731.102 |
| Stocuri | 258.572 |
| Creante | 376.953 |
| Casa si conturi la banci | 95.577 |
| DATORII | 721.695 |
| VENITURI IN AVANS | 7.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | 256.870 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.403.133 |
| VENITURI TOTALE | 3.503.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.430.658 |
| Profitul brut | 72.515 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 37.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 111.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 847.110 |
| Stocuri | 239.632 |
| Creante | 412.493 |
| Casa si conturi la banci | 194.985 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.981 |
| DATORII | 549.572 |
| VENITURI IN AVANS | 686 |
| CAPITALURI - TOTAL | 412.870 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.745.064 |
| VENITURI TOTALE | 3.746.651 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.491.763 |
| Profitul brut | 254.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 217.386 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 156.315 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.016.513 |
| Stocuri | 261.741 |
| Creante | 583.681 |
| Casa si conturi la banci | 171.091 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.042 |
| DATORII | 994.829 |
| VENITURI IN AVANS | 557 |
| CAPITALURI - TOTAL | 195.484 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.453.700 |
| VENITURI TOTALE | 4.447.884 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.188.571 |
| Profitul brut | 259.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 193.301 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 221.886 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.222.098 |
| Stocuri | 305.183 |
| Creante | 558.056 |
| Casa si conturi la banci | 358.859 |
| DATORII | 899.811 |
| VENITURI IN AVANS | 515 |
| CAPITALURI - TOTAL | 543.658 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.739.736 |
| VENITURI TOTALE | 4.825.798 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.167.539 |
| Profitul brut | 658.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 541.475 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |