ALIMENTATIE PUBLICA "TERA-COM" SRL
| Denumire | ALIMENTATIE PUBLICA "TERA-COM" SRL |
| CUI | 2970810 |
| Nr. Reg. Com. | J1992000908147 |
| EUID | ROONRC.J14/908/1992 |
| CAEN | 5520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-11-17 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 581 770 | 228 155 | 350 165 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 6 139 532 | 807 301 | 577 930 | 1 748 679 | 868 668 | 1 887 270 | 16 |
| 2023 | 4 086 832 | 19 850 | 523 390 | 1 801 997 | 370 389 | 1 512 279 | 20 |
| 2022 | 3 781 297 | 4 050 | 499 362 | 1 606 093 | 479 636 | 1 492 429 | 21 |
| 2021 | 7 040 512 | -19 805 | 823 886 | 1 640 715 | 764 221 | 1 488 379 | 29 |
| 2020 | 6 170 502 | 164 980 | 724 690 | 1 723 131 | 717 579 | 1 628 183 | 25 |
| 2019 | 5 531 745 | 131 185 | 831 442 | 1 775 268 | 626 594 | 1 516 723 | 23 |
| 2018 | 4 960 412 | 89 838 | 693 088 | 1 742 291 | 381 093 | 1 385 538 | 19 |
| 2017 | 4 462 134 | 1 024 | 1 000 499 | 1 077 204 | 444 459 | 551 228 | 17 |
| 2016 | 4 033 989 | 40 656 | 819 491 | 1 084 588 | 588 697 | 853 794 | 17 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 581 770 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALIMENTATIE PUBLICA "TERA-COM" SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5520 Rev. 2 (echivalent: 5520 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Descriere Activitate | Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Cod CAEN principal | 55 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Covasna , domeniul 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALIMENTATIE PUBLICA "TERA-COM" SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALIMENTATIE PUBLICA "TERA-COM" SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALIMENTATIE PUBLICA "TERA-COM" SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.748.679 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 868.668 |
| Stocuri | 338.249 |
| Creante | 144.767 |
| Casa si conturi la banci | 385.652 |
| DATORII | 577.930 |
| VENITURI IN AVANS | 104.147 |
| PROVIZIOANE | 48.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.887.270 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.139.532 |
| VENITURI TOTALE | 6.170.399 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.248.291 |
| Profitul brut | 922.108 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 807.301 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.801.997 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 370.389 |
| Stocuri | 190.473 |
| Creante | 124.374 |
| Casa si conturi la banci | 55.542 |
| DATORII | 523.390 |
| VENITURI IN AVANS | 136.717 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.512.279 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.086.832 |
| VENITURI TOTALE | 4.122.588 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.097.032 |
| Profitul brut | 25.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.606.093 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 479.636 |
| Stocuri | 245.032 |
| Creante | 174.536 |
| Casa si conturi la banci | 60.068 |
| DATORII | 499.362 |
| VENITURI IN AVANS | 93.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.492.429 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.781.297 |
| VENITURI TOTALE | 3.789.949 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.775.133 |
| Profitul brut | 14.816 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.050 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.640.715 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 764.221 |
| Stocuri | 532.292 |
| Creante | 102.316 |
| Casa si conturi la banci | 129.613 |
| DATORII | 823.886 |
| VENITURI IN AVANS | 92.671 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.488.379 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.040.512 |
| VENITURI TOTALE | 7.040.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.051.317 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.740 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.805 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.723.131 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 717.579 |
| Stocuri | 465.470 |
| Creante | 98.854 |
| Casa si conturi la banci | 153.255 |
| DATORII | 724.690 |
| VENITURI IN AVANS | 87.837 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.628.183 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.170.502 |
| VENITURI TOTALE | 6.131.485 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.959.133 |
| Profitul brut | 172.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 164.980 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.775.268 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 626.594 |
| Stocuri | 483.674 |
| Creante | 97.372 |
| Casa si conturi la banci | 45.548 |
| DATORII | 831.442 |
| VENITURI IN AVANS | 53.697 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.516.723 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.531.745 |
| VENITURI TOTALE | 5.602.463 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.453.098 |
| Profitul brut | 149.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 131.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.742.291 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 381.093 |
| Stocuri | 249.307 |
| Creante | 97.908 |
| Casa si conturi la banci | 33.878 |
| DATORII | 693.088 |
| VENITURI IN AVANS | 44.758 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.385.538 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.960.412 |
| VENITURI TOTALE | 4.966.940 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.861.926 |
| Profitul brut | 105.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 89.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.077.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 444.459 |
| Stocuri | 315.598 |
| Creante | 89.828 |
| Casa si conturi la banci | 39.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.441 |
| DATORII | 1.000.499 |
| VENITURI IN AVANS | 2.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 551.228 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.462.134 |
| VENITURI TOTALE | 4.486.983 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.476.091 |
| Profitul brut | 10.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.084.588 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 588.697 |
| Stocuri | 460.157 |
| Creante | 108.633 |
| Casa si conturi la banci | 19.907 |
| DATORII | 819.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | 853.794 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.033.989 |
| VENITURI TOTALE | 4.054.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.005.724 |
| Profitul brut | 48.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 40.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |