ALIMENT ELMIRA SRL
| Denumire | ALIMENT ELMIRA SRL |
| CUI | 14255411 |
| Nr. Reg. Com. | J2001001857132 |
| EUID | ROONRC.J13/1857/2001 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-10-24 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CARAGHIORGHE STERE | - | România |
| CARAGHIORGHE IANCU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 913 509 | 2 578 007 | 7 419 149 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 11 620 119 | 840 688 | 6 305 105 | 7 065 233 | 4 175 142 | 3 331 477 | 6 |
| 2023 | 8 805 409 | 309 498 | 4 584 439 | 3 260 792 | 3 813 530 | 2 490 789 | 5 |
| 2022 | 7 527 244 | 374 523 | 4 076 565 | 2 401 026 | 3 855 397 | 2 181 291 | 5 |
| 2021 | 8 528 883 | 886 807 | 3 126 464 | 2 107 009 | 3 625 339 | 2 606 767 | 5 |
| 2020 | 8 312 502 | 1 689 819 | 2 038 305 | 2 240 833 | 2 916 041 | 3 119 960 | 6 |
| 2019 | 4 270 848 | 763 325 | 2 437 920 | 2 314 065 | 2 080 653 | 1 957 141 | 6 |
| 2018 | 4 179 980 | 650 143 | 1 925 897 | 1 544 460 | 2 224 604 | 1 843 959 | 4 |
| 2017 | 3 033 274 | 427 401 | 1 842 624 | 1 620 852 | 1 415 374 | 1 193 816 | 2 |
| 2016 | 21 594 | -132 012 | 636 674 | 1 505 820 | 489 152 | 1 358 298 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 913 509 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALIMENT ELMIRA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALIMENT ELMIRA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALIMENT ELMIRA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALIMENT ELMIRA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.065.233 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.175.142 |
| Stocuri | 961.910 |
| Creante | 3.206.294 |
| Casa si conturi la banci | 6.938 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.135 |
| DATORII | 6.305.105 |
| VENITURI IN AVANS | 1.604.928 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.331.477 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.620.119 |
| VENITURI TOTALE | 4.274.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.275.883 |
| Profitul brut | 998.271 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 840.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.260.792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.813.530 |
| Stocuri | 3.478.833 |
| Creante | 318.358 |
| Casa si conturi la banci | 16.339 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 906 |
| DATORII | 4.584.439 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.490.789 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.805.409 |
| VENITURI TOTALE | 3.965.697 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.574.869 |
| Profitul brut | 390.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 309.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.401.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.855.397 |
| Stocuri | 3.192.205 |
| Creante | 523.437 |
| Casa si conturi la banci | 139.755 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.433 |
| DATORII | 4.076.565 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.181.291 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.527.244 |
| VENITURI TOTALE | 4.165.092 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.692.934 |
| Profitul brut | 472.158 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 374.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.107.009 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.625.339 |
| Stocuri | 2.952.927 |
| Creante | 513.183 |
| Casa si conturi la banci | 159.229 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 883 |
| DATORII | 3.126.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.606.767 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.528.883 |
| VENITURI TOTALE | 4.525.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.454.092 |
| Profitul brut | 1.070.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 886.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.240.833 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.916.041 |
| Stocuri | 2.027.382 |
| Creante | 847.002 |
| Casa si conturi la banci | 41.657 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.391 |
| DATORII | 2.038.305 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.119.960 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.312.502 |
| VENITURI TOTALE | 4.546.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.726.056 |
| Profitul brut | 1.820.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.689.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.314.065 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.080.653 |
| Stocuri | 1.838.904 |
| Creante | 4.974 |
| Casa si conturi la banci | 236.775 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 343 |
| DATORII | 2.437.920 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.957.141 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.270.848 |
| VENITURI TOTALE | 2.913.997 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.107.525 |
| Profitul brut | 806.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 763.325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.544.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.224.604 |
| Stocuri | 743.971 |
| Creante | 1.405.926 |
| Casa si conturi la banci | 74.707 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 792 |
| DATORII | 1.925.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.843.959 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.179.980 |
| VENITURI TOTALE | 2.481.552 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.789.612 |
| Profitul brut | 691.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 650.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.620.852 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.415.374 |
| Stocuri | 1.202.895 |
| Creante | 197.145 |
| Casa si conturi la banci | 15.334 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 214 |
| DATORII | 1.842.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.193.816 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.033.274 |
| VENITURI TOTALE | 1.569.227 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.111.729 |
| Profitul brut | 457.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 427.401 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.505.820 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 489.152 |
| Stocuri | 415.304 |
| Creante | 66.874 |
| Casa si conturi la banci | 6.974 |
| DATORII | 636.674 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.358.298 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.594 |
| VENITURI TOTALE | 774.450 |
| CHELTUIELI TOTALE | 906.462 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 132.012 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 132.012 |
| Numar mediu de salariati | 1 |