ALGIDA CENTER SRL
| Denumire | ALGIDA CENTER SRL |
| CUI | 15848999 |
| Nr. Reg. Com. | J23/17/2006 |
| EUID | ROONRC.J23/17/2006 |
| CAEN | 4631 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-01-06 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ALTUN OZGUR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 612 339 | 422 825 | 29 624 930 | 37 763 052 | 6 449 550 | 14 586 098 | 18 |
| 2024 | 218 958 570 | 361 902 | 36 539 672 | 30 836 443 | 21 089 621 | 14 385 496 | 60 |
| 2023 | 155 390 717 | 535 496 | 33 461 896 | 31 759 688 | 17 213 235 | 14 132 290 | 74 |
| 2022 | 159 076 566 | 850 589 | 30 294 759 | 32 769 219 | 12 783 280 | 13 596 793 | 82 |
| 2021 | 92 956 279 | 625 588 | 27 230 769 | 29 589 993 | 12 698 338 | 12 904 098 | 92 |
| 2020 | 57 168 784 | 619 418 | 23 744 693 | 26 675 178 | 12 174 310 | 12 278 511 | 89 |
| 2019 | 54 651 437 | 492 647 | 24 526 590 | 27 765 012 | 11 842 184 | 11 659 092 | 78 |
| 2018 | 96 493 211 | 170 978 | 37 691 992 | — | — | — | 86 |
| 2017 | 90 504 476 | 501 748 | 30 939 912 | — | — | — | 103 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises67 612 339 lei
-69%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALGIDA CENTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4631 Rev. 2 (echivalent: 4631 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4631: Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALGIDA CENTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALGIDA CENTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALGIDA CENTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.836.443 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.089.621 |
| Stocuri | 1.113.130 |
| Creante | 17.461.114 |
| Casa si conturi la banci | 2.515.377 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 169.665 |
| DATORII | 36.539.672 |
| VENITURI IN AVANS | 1.170.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.385.496 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 218.958.570 |
| VENITURI TOTALE | 219.658.646 |
| CHELTUIELI TOTALE | 219.227.948 |
| Profitul brut | 430.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 361.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.759.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.213.235 |
| Stocuri | 694.779 |
| Creante | 9.673.432 |
| Casa si conturi la banci | 6.845.024 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 171.925 |
| DATORII | 33.461.896 |
| VENITURI IN AVANS | 1.550.662 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.132.290 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 155.390.717 |
| VENITURI TOTALE | 156.259.825 |
| CHELTUIELI TOTALE | 155.607.652 |
| Profitul brut | 652.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 535.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.769.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.783.280 |
| Stocuri | 701.162 |
| Creante | 11.247.440 |
| Casa si conturi la banci | 834.678 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 417.211 |
| DATORII | 30.294.759 |
| VENITURI IN AVANS | 2.078.158 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.596.793 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 159.076.566 |
| VENITURI TOTALE | 160.288.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 159.304.896 |
| Profitul brut | 983.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 850.589 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.589.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.698.338 |
| Stocuri | 240.309 |
| Creante | 12.201.782 |
| Casa si conturi la banci | 256.247 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 457.154 |
| DATORII | 27.230.769 |
| VENITURI IN AVANS | 2.610.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.904.098 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 92.956.279 |
| VENITURI TOTALE | 94.252.698 |
| CHELTUIELI TOTALE | 93.507.356 |
| Profitul brut | 745.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 625.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.675.178 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.174.310 |
| Stocuri | 75.288 |
| Creante | 11.072.129 |
| Casa si conturi la banci | 1.026.893 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 318.729 |
| DATORII | 23.744.693 |
| VENITURI IN AVANS | 3.145.013 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.278.511 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 57.168.784 |
| VENITURI TOTALE | 58.385.539 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.636.578 |
| Profitul brut | 748.961 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 619.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.765.012 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.842.184 |
| Stocuri | 268.632 |
| Creante | 11.408.360 |
| Casa si conturi la banci | 165.192 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 224.834 |
| DATORII | 24.526.590 |
| VENITURI IN AVANS | 3.646.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.659.092 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 54.651.437 |
| VENITURI TOTALE | 55.752.162 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.160.609 |
| Profitul brut | 591.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 492.647 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.948.718 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.190.010 |
| Stocuri | 1.476.013 |
| Creante | 22.913.745 |
| Casa si conturi la banci | 800.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104.254 |
| DATORII | 37.691.992 |
| VENITURI IN AVANS | 4.331.912 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.219.078 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 96.493.211 |
| VENITURI TOTALE | 97.171.270 |
| CHELTUIELI TOTALE | 96.943.540 |
| Profitul brut | 227.730 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 170.978 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.168.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.248.379 |
| Stocuri | 2.064.905 |
| Creante | 14.535.093 |
| Casa si conturi la banci | 648.381 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.812 |
| DATORII | 30.939.912 |
| VENITURI IN AVANS | 4.559.291 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.048.100 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 90.504.476 |
| VENITURI TOTALE | 91.968.805 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.299.992 |
| Profitul brut | 668.813 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 501.748 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.216.781 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.515.900 |
| Stocuri | 4.273.619 |
| Creante | 16.828.029 |
| Casa si conturi la banci | 414.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 191.437 |
| DATORII | 36.247.038 |
| VENITURI IN AVANS | 6.024.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.652.703 |
| Capital subscris varsat | 6.201.180 |
| Cifra de afaceri neta | 98.590.709 |
| VENITURI TOTALE | 99.955.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 98.752.057 |
| Profitul brut | 1.203.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 982.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-07 18:35:35 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-07 18:35:35 |