ALEYANICAT SRL – CUI 26004529
Pe scurt
ALEYANICAT SRL are CUI 26004529, număr de înregistrare J15/612/2009 și sediul în Municipiul Târgovişte, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 75.700 lei, o pierdere netă de 335.189 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ALEYANICAT SRL |
| CUI | 26004529 |
| Nr. Reg. Com. | J15/612/2009 |
| EUID | ROONRC.J15/612/2009 |
| CAEN | 4673 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-09-16 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU FLORIN-AURELIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75 700 | -335 189 | 885 246 | 31 410 | 1 178 090 | 324 254 | 2 |
| 2024 | 663 767 | -69 230 | 1 280 838 | 51 142 | 1 889 139 | 659 443 | 2 |
| 2023 | 1 260 282 | 651 546 | 1 257 888 | 93 534 | 1 917 219 | 752 865 | 2 |
| 2022 | 86 165 | 61 403 | 1 246 077 | 94 650 | 1 252 655 | 101 320 | 1 |
| 2021 | 1 771 644 | 212 470 | 3 350 827 | 1 556 077 | 2 131 234 | 39 917 | 3 |
| 2020 | 893 579 | 314 822 | 1 639 017 | 1 797 069 | 916 014 | 527 847 | 3 |
| 2019 | 1 410 241 | 254 328 | 2 100 644 | 2 130 890 | 835 692 | 213 025 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises75 700 lei
-89%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALEYANICAT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dâmboviţa , domeniul 4673: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 943 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WIN START GRUP SRL – locul 939, 6,01 mil. lei, Alba
- DEPMATLIV IVATRADE S.R.L. – locul 939, 4,12 mil. lei, Galaţi
- AMBIENT MAR S.R.L. – locul 939, 1,24 mil. lei, Ilfov
- BOGKID JUST FOR SALE S.R.L. – locul 939, 81.038 lei, Gorj
- LEGUME FRUCTE IMPEX LOGISTIC SRL – locul 939, 47.900 lei, Buzău
- REAL PROJECT SRL – locul 939, 43.031 lei, Bihor
- BIA AUTO SRL – locul 940, 6,01 mil. lei, Prahova
- HARALD-IMPEX SRL – locul 940, 4,12 mil. lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALEYANICAT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALEYANICAT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALEYANICAT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 51.142 |
| Active circulante | 1.889.139 |
| Stocuri | 414 |
| Creante | 1.809.350 |
| Disponibilitati | 79.375 |
| Datorii | 1.280.838 |
| Capitaluri proprii | 659.443 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 663.767 |
| Venituri totale | 668.565 |
| Cheltuieli totale | 726.024 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 57.459 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 69.230 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 93.534 |
| Active circulante | 1.917.219 |
| Stocuri | 3.870 |
| Creante | 1.828.756 |
| Disponibilitati | 84.593 |
| Datorii | 1.257.888 |
| Capitaluri proprii | 752.865 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 1.260.282 |
| Venituri totale | 1.260.668 |
| Cheltuieli totale | 596.690 |
| Profit brut | 663.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 651.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 94.650 |
| Active circulante | 1.252.655 |
| Creante | 1.182.327 |
| Disponibilitati | 70.328 |
| Cheltuieli in avans | 92 |
| Datorii | 1.246.077 |
| Capitaluri proprii | 101.320 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 86.165 |
| Venituri totale | 2.058.221 |
| Cheltuieli totale | 1.979.230 |
| Profit brut | 78.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.403 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.556.077 |
| Active circulante | 2.131.234 |
| Stocuri | 22.001 |
| Creante | 1.473.771 |
| Disponibilitati | 635.462 |
| Cheltuieli in avans | 2.957 |
| Datorii | 3.350.827 |
| Venituri in avans | 299.524 |
| Capitaluri proprii | 39.917 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 1.771.644 |
| Venituri totale | 1.949.080 |
| Cheltuieli totale | 1.722.707 |
| Profit brut | 226.373 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 212.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.797.069 |
| Active circulante | 916.014 |
| Stocuri | 74.252 |
| Creante | 789.771 |
| Disponibilitati | 51.991 |
| Datorii | 1.639.017 |
| Venituri in avans | 546.219 |
| Capitaluri proprii | 527.847 |
| Capital social | 1.200.400 |
| Cifra de afaceri | 893.579 |
| Venituri totale | 1.090.271 |
| Cheltuieli totale | 771.120 |
| Profit brut | 319.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 314.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.130.890 |
| Active circulante | 835.692 |
| Stocuri | 63.424 |
| Creante | 717.467 |
| Disponibilitati | 54.801 |
| Datorii | 2.100.644 |
| Venituri in avans | 652.913 |
| Capitaluri proprii | 213.025 |
| Capital social | 1.200.400 |
| Cifra de afaceri | 1.410.241 |
| Venituri totale | 1.587.407 |
| Cheltuieli totale | 1.323.841 |
| Profit brut | 263.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 254.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.487.442 |
| Active circulante | 1.053.142 |
| Stocuri | 85.884 |
| Creante | 954.224 |
| Disponibilitati | 13.034 |
| Datorii | 2.752.280 |
| Venituri in avans | 829.608 |
| Capitaluri proprii | -41.304 |
| Capital social | 1.200.400 |
| Cifra de afaceri | 920.168 |
| Venituri totale | 1.111.764 |
| Cheltuieli totale | 1.071.473 |
| Profit brut | 40.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.249 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.844.951 |
| Active circulante | 1.210.999 |
| Stocuri | 84.003 |
| Creante | 1.058.217 |
| Disponibilitati | 68.779 |
| Datorii | 3.111.476 |
| Venituri in avans | 1.021.027 |
| Capitaluri proprii | -76.553 |
| Capital social | 1.200.400 |
| Cifra de afaceri | 868.919 |
| Venituri totale | 1.271.586 |
| Cheltuieli totale | 1.268.682 |
| Profit brut | 2.904 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.904 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 3.249.689 |
| Active circulante | 1.324.170 |
| Stocuri | 157.310 |
| Creante | 1.022.116 |
| Disponibilitati | 144.744 |
| Datorii | 4.431.070 |
| Venituri in avans | 1.422.246 |
| Capitaluri proprii | -1.279.457 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 2.584.859 |
| Venituri totale | 2.978.398 |
| Cheltuieli totale | 2.954.875 |
| Profit brut | 23.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |