AISHA TRUST SRL

Cauta alta firma:
AISHA TRUST SRL
CUI: 36754684EUID: ROONRC.J17/1608/2016CAEN: 6820Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire AISHA TRUST SRL
CUI 36754684
EUID ROONRC.J17/1608/2016
CAEN 6820
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2016-11-17 (9 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
ŞERBAN MARIANA-România
ŞERBAN ALEXANDRU-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 034 095 834 168 1 598 021 2
2024 1 020 267 919 112 449 224 1
2023 1 034 300 958 087 754 914 1
2022 710 531 666 386 1 842 605 1
2021 711 989 672 064 35 603 1
2020 607 100 571 733 2 945 1
2019 677 696 642 303 45 826 1
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 034 095 lei
1%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AISHA TRUST SRL”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția AISHA TRUST SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 10346 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 127 în Galaţi pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
919.112 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „AISHA TRUST SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „AISHA TRUST SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „AISHA TRUST SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AISHA TRUST SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „AISHA TRUST SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „AISHA TRUST SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „AISHA TRUST SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AISHA TRUST SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 1.778.066
Active circulante 228.695
Creante 171.122
Disponibilitati 57.573
Datorii 449.224
Capitaluri proprii 1.557.537
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.020.267
Venituri totale 1.020.267
Cheltuieli totale 77.017
Profit brut 943.250
Pierdere bruta 0
Profit net 919.112
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4690
Active imobilizate 1.783.026
Active circulante 110.313
Stocuri 0
Creante 109.483
Disponibilitati 830
Cheltuieli in avans 0
Datorii 754.914
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 1.138.425
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 1.034.300
Venituri totale 1.034.656
Cheltuieli totale 67.777
Profit brut 966.879
Pierdere bruta 0
Profit net 958.087
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4690
Active imobilizate 1.790.980
Active circulante 731.963
Stocuri 0
Creante 726.286
Disponibilitati 5.677
Cheltuieli in avans 0
Datorii 1.842.605
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 680.338
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 710.531
Venituri totale 710.536
Cheltuieli totale 37.756
Profit brut 672.780
Pierdere bruta 0
Profit net 666.386
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4690
Active imobilizate 0
Active circulante 721.555
Stocuri 0
Creante 578.910
Disponibilitati 142.645
Cheltuieli in avans 0
Datorii 35.603
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 685.952
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 711.989
Venituri totale 711.989
Cheltuieli totale 32.804
Profit brut 679.185
Pierdere bruta 0
Profit net 672.064
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4690
Active imobilizate 0
Active circulante 586.834
Stocuri 0
Creante 534.787
Disponibilitati 52.047
Cheltuieli in avans 0
Datorii 2.945
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 583.889
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 607.100
Venituri totale 608.773
Cheltuieli totale 31.253
Profit brut 577.520
Pierdere bruta 0
Profit net 571.733
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4690
Active imobilizate 0
Active circulante 697.981
Stocuri 0
Creante 527.456
Disponibilitati 170.525
Cheltuieli in avans 0
Datorii 45.826
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 652.155
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 677.696
Venituri totale 677.723
Cheltuieli totale 28.643
Profit brut 649.080
Pierdere bruta 0
Profit net 642.303
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4690
Active imobilizate 0
Active circulante 477.413
Stocuri 0
Creante 452.038
Disponibilitati 25.375
Cheltuieli in avans 0
Datorii 2.560
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 474.853
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 500.798
Venituri totale 500.798
Cheltuieli totale 25.993
Profit brut 474.805
Pierdere bruta 0
Profit net 469.796
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4690
Active imobilizate 0
Active circulante 398.009
Stocuri 0
Creante 15.278
Disponibilitati 382.731
Cheltuieli in avans 0
Datorii 2.952
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 395.057
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 420.869
Venituri totale 420.869
Cheltuieli totale 21.730
Profit brut 399.139
Pierdere bruta 0
Profit net 394.931
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).