AGRARIA NORD SRL
| Denumire | AGRARIA NORD SRL |
| CUI | 22660644 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001642332 |
| EUID | ROONRC.J2007001642332 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-10-30 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MC CARTHY JAMES | - | Irlanda |
| MC CARTHY JAMES | - | Irlanda |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 877 867 | -321 669 | 115 809 274 | 229 601 183 | 34 824 784 | 147 956 798 | 59 |
| 2024 | 40 957 364 | -615 309 | 115 626 415 | 233 466 677 | 31 606 072 | 148 063 779 | 65 |
| 2023 | 48 625 556 | -254 686 | 144 047 340 | 236 925 630 | 56 447 308 | 147 518 305 | 70 |
| 2022 | 111 734 343 | 16 839 106 | 144 352 432 | 203 769 375 | 62 911 967 | 119 880 915 | 69 |
| 2021 | 71 246 711 | 4 503 810 | 153 488 939 | 179 053 390 | 84 075 514 | 105 866 978 | 64 |
| 2020 | 46 495 341 | -6 117 412 | 131 812 816 | 179 829 775 | 57 995 958 | 101 363 168 | 61 |
| 2019 | 33 476 229 | -2 716 192 | 109 227 041 | 80 574 380 | 43 999 188 | 10 214 553 | 63 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 877 867 lei
63%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRARIA NORD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Botoşani , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRARIA NORD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRARIA NORD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRARIA NORD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.466.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.606.072 |
| Stocuri | 10.986.311 |
| Creante | 18.130.279 |
| Casa si conturi la banci | 2.489.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.531.898 |
| DATORII | 115.626.415 |
| VENITURI IN AVANS | 2.683.092 |
| PROVIZIOANE | 231.361 |
| CAPITALURI - TOTAL | 148.063.779 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 40.957.364 |
| VENITURI TOTALE | 52.285.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.701.434 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 416.183 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 615.309 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 236.925.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.447.308 |
| Stocuri | 9.105.726 |
| Creante | 46.479.699 |
| Casa si conturi la banci | 861.883 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.703.196 |
| DATORII | 144.047.340 |
| VENITURI IN AVANS | 3.233.790 |
| PROVIZIOANE | 276.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 147.518.305 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 48.625.556 |
| VENITURI TOTALE | 53.081.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.176.201 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 94.620 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 254.686 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 203.769.375 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 62.911.967 |
| Stocuri | 11.015.770 |
| Creante | 49.921.132 |
| Casa si conturi la banci | 1.975.065 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.519.273 |
| DATORII | 144.352.432 |
| VENITURI IN AVANS | 3.755.362 |
| PROVIZIOANE | 211.906 |
| CAPITALURI - TOTAL | 119.880.915 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 111.734.343 |
| VENITURI TOTALE | 124.652.887 |
| CHELTUIELI TOTALE | 107.680.165 |
| Profitul brut | 16.972.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.839.106 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 179.053.390 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 84.075.514 |
| Stocuri | 29.619.016 |
| Creante | 39.667.742 |
| Casa si conturi la banci | 14.788.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 672.183 |
| DATORII | 153.488.939 |
| VENITURI IN AVANS | 4.295.444 |
| PROVIZIOANE | 149.726 |
| CAPITALURI - TOTAL | 105.866.978 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 71.246.711 |
| VENITURI TOTALE | 77.826.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.323.180 |
| Profitul brut | 4.503.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.503.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 179.829.775 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.995.958 |
| Stocuri | 12.679.003 |
| Creante | 44.103.687 |
| Casa si conturi la banci | 1.213.268 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 315.058 |
| DATORII | 131.812.816 |
| VENITURI IN AVANS | 4.837.686 |
| PROVIZIOANE | 127.121 |
| CAPITALURI - TOTAL | 101.363.168 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 46.495.341 |
| VENITURI TOTALE | 50.959.876 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.077.288 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.117.412 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.117.412 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.574.380 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.999.188 |
| Stocuri | 8.707.465 |
| Creante | 32.084.632 |
| Casa si conturi la banci | 3.207.091 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 247.991 |
| DATORII | 109.227.041 |
| VENITURI IN AVANS | 5.355.345 |
| PROVIZIOANE | 24.620 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.214.553 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 33.476.229 |
| VENITURI TOTALE | 39.474.434 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.190.626 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.716.192 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.716.192 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 79.323.882 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.202.241 |
| Stocuri | 8.655.976 |
| Creante | 28.625.724 |
| Casa si conturi la banci | 920.541 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 317.830 |
| DATORII | 98.946.503 |
| VENITURI IN AVANS | 5.890.503 |
| PROVIZIOANE | 76.202 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.930.745 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 42.579.563 |
| VENITURI TOTALE | 46.814.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.961.436 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 147.001 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 147.001 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.727.628 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.925.902 |
| Stocuri | 8.716.774 |
| Creante | 16.341.560 |
| Casa si conturi la banci | 867.568 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.551.743 |
| DATORII | 85.014.661 |
| VENITURI IN AVANS | 6.425.662 |
| PROVIZIOANE | 92.235 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.672.715 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 28.881.234 |
| VENITURI TOTALE | 37.030.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.418.248 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.387.689 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.387.689 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 78.837.963 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.841.821 |
| Stocuri | 9.725.058 |
| Creante | 11.173.606 |
| Casa si conturi la banci | 943.157 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.783.086 |
| DATORII | 73.435.420 |
| VENITURI IN AVANS | 6.960.820 |
| PROVIZIOANE | 108.533 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.958.097 |
| Capital subscris varsat | 46.209.500 |
| Cifra de afaceri neta | 24.908.908 |
| VENITURI TOTALE | 30.117.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.617.513 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.499.595 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.499.595 |
| Numar mediu de salariati | 45 |