ADYMARGARETA STAR SRL – CUI 32521961
Pe scurt
ADYMARGARETA STAR SRL are CUI 32521961, număr de înregistrare J06/688/2013 și sediul în Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 30.285 lei, o pierdere netă de 3.520 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ADYMARGARETA STAR SRL |
| CUI | 32521961 |
| Nr. Reg. Com. | J06/688/2013 |
| EUID | ROONRC.J6/688/2013 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-11-27 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ARCIUDEAN ADRIAN MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 285 | -3 520 | 53 845 | 66 657 | 21 461 | 34 273 | 1 |
| 2024 | 50 229 | 12 473 | 54 449 | 73 197 | 19 045 | 37 793 | 1 |
| 2023 | 68 233 | 25 079 | 279 | 0 | 25 599 | 25 320 | 1 |
| 2022 | 61 443 | 37 108 | 651 | 0 | 260 079 | 259 428 | 1 |
| 2021 | 28 620 | 17 048 | 690 | 0 | 223 010 | 222 320 | 1 |
| 2020 | 45 681 | 33 793 | 1 811 | 0 | 207 083 | 205 272 | 1 |
| 2019 | 70 831 | 48 192 | 1 402 | 0 | 172 882 | 171 480 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 285 lei
-40%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADYMARGARETA STAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1546 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TRANSDEP GRAB SRL – locul 1542, 8,57 mil. lei, Timiş
- ADVE TRANSCONFORT S.R.L. – locul 1542, 155.906 lei, Bucureşti
- COK096 SERV S.R.L. – locul 1542, 98.702 lei, Ilfov
- FRESH SPRINTER S.R.L. – locul 1542, 30.378 lei, Mureş
- HBTRUCK LOGISTIC SRL – locul 1543, 8,56 mil. lei, Cluj
- DELUREL S.R.L. – locul 1543, 155.886 lei, Bistriţa-Năsăud
- ROK LAUR TRANS SRL – locul 1543, 98.687 lei, Bacău
- NANU TAXI TOUR S.R.L. – locul 1543, 30.354 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ADYMARGARETA STAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADYMARGARETA STAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADYMARGARETA STAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 73.197 |
| Active circulante | 19.045 |
| Disponibilitati | 19.045 |
| Datorii | 54.449 |
| Capitaluri proprii | 37.793 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.229 |
| Venituri totale | 50.229 |
| Cheltuieli totale | 35.380 |
| Profit brut | 14.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.473 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 25.599 |
| Disponibilitati | 25.599 |
| Datorii | 279 |
| Capitaluri proprii | 25.320 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 68.233 |
| Venituri totale | 74.295 |
| Cheltuieli totale | 44.409 |
| Profit brut | 29.886 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.079 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 260.079 |
| Disponibilitati | 260.079 |
| Datorii | 651 |
| Capitaluri proprii | 259.428 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 61.443 |
| Venituri totale | 61.573 |
| Cheltuieli totale | 22.618 |
| Profit brut | 38.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 223.010 |
| Disponibilitati | 223.010 |
| Datorii | 690 |
| Capitaluri proprii | 222.320 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 28.620 |
| Venituri totale | 40.290 |
| Cheltuieli totale | 22.354 |
| Profit brut | 17.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.048 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 207.083 |
| Stocuri | 1.400 |
| Disponibilitati | 205.683 |
| Datorii | 1.811 |
| Capitaluri proprii | 205.272 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.681 |
| Venituri totale | 46.160 |
| Cheltuieli totale | 10.954 |
| Profit brut | 35.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 172.882 |
| Stocuri | 2.000 |
| Disponibilitati | 170.882 |
| Datorii | 1.402 |
| Capitaluri proprii | 171.480 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 70.831 |
| Venituri totale | 70.831 |
| Cheltuieli totale | 20.556 |
| Profit brut | 50.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.837 |
| Active circulante | 123.343 |
| Disponibilitati | 123.343 |
| Datorii | 1.892 |
| Capitaluri proprii | 123.288 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.178 |
| Venituri totale | 73.178 |
| Cheltuieli totale | 40.216 |
| Profit brut | 32.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.752 |
| Active circulante | 84.019 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 84.019 |
| Datorii | 2.539 |
| Capitaluri proprii | 92.232 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 91.544 |
| Venituri totale | 99.064 |
| Cheltuieli totale | 60.020 |
| Profit brut | 39.044 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.683 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 22.122 |
| Active circulante | 35.631 |
| Creante | 742 |
| Disponibilitati | 34.889 |
| Datorii | 3.204 |
| Capitaluri proprii | 54.549 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.131 |
| Venituri totale | 86.631 |
| Cheltuieli totale | 50.387 |
| Profit brut | 36.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |