ADRILEX IMP.EXP. SRL
| Denumire | ADRILEX IMP.EXP. SRL |
| CUI | 17263010 |
| Nr. Reg. Com. | J16/391/2005 |
| EUID | ROONRC.J2005000391161 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-02-21 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUDOSE ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 102 921 | 138 932 | 50 228 863 | 15 349 060 | 35 432 372 | 694 385 | 126 |
| 2024 | 64 412 870 | -10 397 357 | 53 594 532 | 19 141 763 | 34 661 060 | 555 453 | 152 |
| 2023 | 75 723 376 | -1 072 654 | 48 189 336 | 21 433 573 | 37 641 264 | 10 952 810 | 177 |
| 2022 | 86 836 661 | 2 002 123 | 54 485 904 | 19 488 954 | 47 022 473 | 12 065 464 | 195 |
| 2021 | 82 851 761 | -1 324 870 | 50 896 880 | 20 960 562 | 40 599 137 | 10 063 341 | 193 |
| 2020 | 48 361 636 | 2 184 493 | 31 337 820 | 15 246 847 | 30 854 186 | 13 579 763 | 124 |
| 2019 | 46 270 297 | 2 990 916 | 20 917 940 | 7 812 161 | 26 255 151 | 11 395 270 | 95 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 102 921 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADRILEX IMP.EXP. SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Dolj , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ADRILEX IMP.EXP. SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADRILEX IMP.EXP. SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADRILEX IMP.EXP. SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.141.763 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.661.060 |
| Stocuri | 22.630.962 |
| Creante | 11.772.001 |
| Casa si conturi la banci | 258.097 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 498.162 |
| DATORII | 53.594.532 |
| VENITURI IN AVANS | 151.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 555.453 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 64.412.870 |
| VENITURI TOTALE | 101.463.728 |
| CHELTUIELI TOTALE | 111.861.085 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.397.357 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.397.357 |
| Numar mediu de salariati | 152 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.433.573 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.641.264 |
| Stocuri | 23.495.195 |
| Creante | 14.026.606 |
| Casa si conturi la banci | 119.463 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 411.940 |
| DATORII | 48.189.336 |
| VENITURI IN AVANS | 344.631 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.952.810 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 75.723.376 |
| VENITURI TOTALE | 106.664.986 |
| CHELTUIELI TOTALE | 107.737.640 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.072.654 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.072.654 |
| Numar mediu de salariati | 177 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.488.954 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.022.473 |
| Stocuri | 29.717.925 |
| Creante | 16.823.077 |
| Casa si conturi la banci | 481.471 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 605.126 |
| DATORII | 54.485.904 |
| VENITURI IN AVANS | 565.185 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.065.464 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 86.836.661 |
| VENITURI TOTALE | 128.154.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 125.739.668 |
| Profitul brut | 2.414.673 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.002.123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 195 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.960.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.599.137 |
| Stocuri | 28.423.155 |
| Creante | 11.577.555 |
| Casa si conturi la banci | 598.427 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 346.280 |
| DATORII | 50.896.880 |
| VENITURI IN AVANS | 945.758 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.063.341 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 82.851.761 |
| VENITURI TOTALE | 111.529.988 |
| CHELTUIELI TOTALE | 112.814.821 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.284.833 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.324.870 |
| Numar mediu de salariati | 193 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.246.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.854.186 |
| Stocuri | 20.824.717 |
| Creante | 8.661.794 |
| Casa si conturi la banci | 1.367.675 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 196.221 |
| DATORII | 31.337.820 |
| VENITURI IN AVANS | 1.379.671 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.579.763 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 48.361.636 |
| VENITURI TOTALE | 66.684.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.055.459 |
| Profitul brut | 2.629.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.184.493 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.812.161 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.255.151 |
| Stocuri | 17.558.689 |
| Creante | 8.547.182 |
| Casa si conturi la banci | 149.280 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 75.232 |
| DATORII | 20.917.940 |
| VENITURI IN AVANS | 1.829.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.395.270 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 46.270.297 |
| VENITURI TOTALE | 55.671.002 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.082.345 |
| Profitul brut | 3.588.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.990.916 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.896.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.006.428 |
| Stocuri | 15.453.654 |
| Creante | 6.432.150 |
| Casa si conturi la banci | 120.624 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.526 |
| DATORII | 20.218.888 |
| VENITURI IN AVANS | 2.322.655 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.404.354 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 30.355.970 |
| VENITURI TOTALE | 36.940.574 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.969.254 |
| Profitul brut | 1.971.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.638.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.073.072 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.020.140 |
| Stocuri | 10.777.409 |
| Creante | 2.938.928 |
| Casa si conturi la banci | 303.803 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.765 |
| DATORII | 12.333.059 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.765.918 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.080.348 |
| VENITURI TOTALE | 26.390.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.175.545 |
| Profitul brut | 1.215.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.015.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.733.340 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.186.765 |
| Stocuri | 9.387.642 |
| Creante | 1.552.936 |
| Casa si conturi la banci | 246.187 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.874 |
| DATORII | 10.173.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.750.689 |
| Capital subscris varsat | 510.200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.055.060 |
| VENITURI TOTALE | 18.670.740 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.895.788 |
| Profitul brut | 774.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 643.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |