ADMITEC SRL

Cauta alta firma:
ADMITEC SRL
CUI: 6735397RegCom: J1994004846054EUID: ROONRC.J1994004846054CAEN: 4650Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. SOVATA, NR.11, BL.PC 1, AP.8

Denumire ADMITEC SRL
CUI 6735397
Nr. Reg. Com. J1994004846054
EUID ROONRC.J1994004846054
CAEN 4650
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1994-12-20 (31 ani)

Adresa JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. SOVATA, NR.11, BL.PC 1, AP.8
Cod Poștal 410298
Telefon 0740348178
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
LUPĂU ADRIAN CORNEL-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 315 064 544 778 1 705 895 4
2024 3 164 833 1 437 383 654 748 1
2023 2 965 735 1 810 671 272 697 1
2022 682 564 192 617 374 723 1
2021 1 353 052 531 524 342 043 1
2020 402 299 160 025 44 098 0
2019 380 821 103 520 32 677 0
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 315 064 lei
-27%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADMITEC SRL”
Cod CAEN preponderent 4650 Rev. 3
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Cod CAEN principal 46
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. SOVATA, NR.11, BL.PC 1, AP.8
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția ADMITEC SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 4200 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4650: Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

Locul 113 în Bihor pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.437.383 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ADMITEC SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ADMITEC SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ADMITEC SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADMITEC SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ADMITEC SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ADMITEC SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ADMITEC SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADMITEC SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 411.405
Active circulante 1.774.843
Creante 1.375.094
Disponibilitati 399.749
Datorii 654.748
Capitaluri proprii 1.531.500
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 3.164.833
Venituri totale 3.164.835
Cheltuieli totale 1.508.049
Profit brut 1.656.786
Pierdere bruta 0
Profit net 1.437.383
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 178.045
Active circulante 1.906.523
Stocuri 121.235
Creante 1.724.935
Disponibilitati 60.353
Datorii 272.697
Capitaluri proprii 1.811.871
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 2.965.735
Venituri totale 2.965.985
Cheltuieli totale 1.107.970
Profit brut 1.858.015
Pierdere bruta 0
Profit net 1.810.671
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 53.801
Active circulante 322.122
Stocuri 198.304
Creante 81.406
Disponibilitati 42.412
Datorii 374.723
Capitaluri proprii 1.200
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 682.564
Venituri totale 682.590
Cheltuieli totale 483.284
Profit brut 199.306
Pierdere bruta 0
Profit net 192.617
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 76.391
Active circulante 798.376
Stocuri 135.823
Creante 66.187
Disponibilitati 596.366
Datorii 342.043
Capitaluri proprii 532.724
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 1.353.052
Venituri totale 1.353.295
Cheltuieli totale 801.556
Profit brut 551.739
Pierdere bruta 0
Profit net 531.524
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 7.819
Active circulante 349.836
Stocuri 9.482
Creante 29.540
Disponibilitati 310.814
Datorii 44.098
Capitaluri proprii 313.557
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 402.299
Venituri totale 411.984
Cheltuieli totale 240.663
Profit brut 171.321
Pierdere bruta 0
Profit net 160.025
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 6.937
Active circulante 179.272
Stocuri 5.371
Creante 98.025
Disponibilitati 75.876
Datorii 32.677
Capitaluri proprii 153.532
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 380.821
Venituri totale 380.827
Cheltuieli totale 265.884
Profit brut 114.943
Pierdere bruta 0
Profit net 103.520
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 7.875
Active circulante 81.561
Stocuri 6.031
Creante 39.838
Disponibilitati 35.692
Datorii 39.424
Capitaluri proprii 50.012
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 363.305
Venituri totale 363.310
Cheltuieli totale 269.264
Profit brut 94.046
Pierdere bruta 0
Profit net 83.147
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 11.657
Active circulante 37.930
Stocuri 7.605
Creante 22.760
Disponibilitati 7.565
Datorii 82.721
Capitaluri proprii -33.134
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 216.293
Venituri totale 216.347
Cheltuieli totale 175.741
Profit brut 40.606
Pierdere bruta 0
Profit net 34.116
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4651
Active imobilizate 4.775
Active circulante 36.139
Stocuri 4.607
Creante 28.366
Disponibilitati 3.166
Datorii 108.165
Capitaluri proprii -67.251
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 158.850
Venituri totale 158.851
Cheltuieli totale 124.443
Profit brut 34.408
Pierdere bruta 0
Profit net 29.642
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.