ABN MACHINE REPAIRS S.R.L. – CUI 41380306
Pe scurt
ABN MACHINE REPAIRS S.R.L. are CUI 41380306, număr de înregistrare J35/2854/2019 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4213 – Construcția de poduri și tuneluri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 439.033 lei, o pierdere netă de 1.586.056 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ABN MACHINE REPAIRS S.R.L. |
| CUI | 41380306 |
| Nr. Reg. Com. | J35/2854/2019 |
| EUID | ROONRC.J35/2854/2019 |
| CAEN | 4213 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-07-10 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEMEȘ ADRIAN BOGDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 439 033 | -1 586 056 | 1 694 640 | 194 561 | 1 449 124 | -50 955 | 7 |
| 2024 | 4 739 140 | -190 316 | 4 012 418 | 375 233 | 5 172 286 | 1 535 101 | 8 |
| 2023 | 5 239 492 | 696 737 | 3 510 426 | 706 558 | 4 591 785 | 1 787 917 | 5 |
| 2022 | 2 115 736 | 1 177 337 | 507 044 | 540 956 | 1 182 268 | 1 216 180 | 1 |
| 2021 | 1 283 477 | 880 789 | 327 307 | 221 936 | 1 263 719 | 1 158 348 | 3 |
| 2020 | 329 941 | 248 557 | 51 585 | 79 430 | 249 713 | 277 558 | 0 |
| 2019 | 48 763 | 28 801 | 26 763 | 0 | 55 764 | 29 001 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises439 033 lei
-91%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ABN MACHINE REPAIRS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4213 Rev. 2 (echivalent: 4213 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Construcția de poduri și tuneluri |
| Descriere Activitate | Construcția de poduri și tuneluri |
| Cod CAEN principal | 42 Construcția de poduri și tuneluri |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4213: Construcția de poduri și tuneluri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 24 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DRUM CONCEPT SRL – locul 20, 255,74 mil. lei, Bucureşti
- OSTENWEG SYSPLAN S.R.L. – locul 20, 84,89 mil. lei, Sibiu
- PORT TRANS SRL – locul 20, 80,24 mil. lei, Dâmboviţa
- ADMAR CAPITAL GROUP SRL – locul 20, 24,78 mil. lei, Bucureşti
- HIDROGAL MARK SRL – locul 20, 22,09 mil. lei, Galaţi
- RA & CO SRL – locul 20, 16,22 mil. lei, Dolj
- ROHID CONSTRUCT PRESTCOM SRL – locul 20, 1,17 mil. lei, Mureş
- GEIGER TRANSILVANIA SRL – locul 21, 245,43 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ABN MACHINE REPAIRS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ABN MACHINE REPAIRS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ABN MACHINE REPAIRS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 375.233 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.172.286 |
| Stocuri | 3.404.379 |
| Creante | 1.764.135 |
| Casa si conturi la banci | 3.772 |
| DATORII | 4.012.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.535.101 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.739.140 |
| VENITURI TOTALE | 7.349.803 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.540.119 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 190.316 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 190.316 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 706.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.591.785 |
| Stocuri | 1.222.218 |
| Creante | 3.308.717 |
| Casa si conturi la banci | 60.850 |
| DATORII | 3.510.426 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.787.917 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.239.492 |
| VENITURI TOTALE | 6.543.530 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.737.208 |
| Profitul brut | 806.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 696.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 540.956 |
| Active circulante | 1.182.268 |
| Creante | 1.013.226 |
| Disponibilitati | 169.042 |
| Datorii | 507.044 |
| Capitaluri proprii | 1.216.180 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.115.736 |
| Venituri totale | 2.117.097 |
| Cheltuieli totale | 920.611 |
| Profit brut | 1.196.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.177.337 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 221.936 |
| Active circulante | 1.263.719 |
| Creante | 564.397 |
| Disponibilitati | 699.322 |
| Datorii | 327.307 |
| Capitaluri proprii | 1.158.348 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.283.477 |
| Venituri totale | 1.283.482 |
| Cheltuieli totale | 381.543 |
| Profit brut | 901.939 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 880.789 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 79.430 |
| Active circulante | 249.713 |
| Creante | -9.955 |
| Disponibilitati | 259.668 |
| Datorii | 51.585 |
| Capitaluri proprii | 277.558 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 329.941 |
| Venituri totale | 329.941 |
| Cheltuieli totale | 71.831 |
| Profit brut | 258.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 248.557 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 55.764 |
| Creante | 2.830 |
| Disponibilitati | 52.934 |
| Datorii | 26.763 |
| Capitaluri proprii | 29.001 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 48.763 |
| Venituri totale | 48.763 |
| Cheltuieli totale | 18.499 |
| Profit brut | 30.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.801 |
| Pierdere neta | 0 |