A.J.T. FARMING SRL
| Denumire | A.J.T. FARMING SRL |
| CUI | 30774100 |
| Nr. Reg. Com. | J2012001602086 |
| EUID | ROONRC.J2012001602086 |
| CAEN | 148 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-10-11 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EMMEN MAURICE HENDRIKUS HUBERTUS | - | Olanda |
| GORTAT ARKADIUSZ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 080 214 | 2 205 416 | 74 168 690 | 22 603 343 | 52 770 069 | 1 057 899 | 52 |
| 2024 | 34 089 396 | 770 480 | 76 055 719 | 24 091 960 | 56 003 545 | 3 927 258 | 49 |
| 2023 | 16 572 033 | -6 344 554 | 108 358 963 | 25 121 770 | 70 276 822 | -13 025 642 | 40 |
| 2022 | 26 026 250 | -17 680 661 | 102 097 312 | 26 471 174 | 69 012 076 | -6 681 088 | 53 |
| 2021 | 20 012 508 | -2 075 971 | 96 839 193 | 28 305 017 | 79 582 695 | 10 999 572 | 39 |
| 2020 | 10 866 033 | -9 969 734 | 89 345 891 | 30 419 902 | 72 001 532 | 13 075 543 | 41 |
| 2019 | 13 171 534 | -5 243 309 | 79 882 022 | 32 865 750 | 53 202 225 | 6 185 953 | 40 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 080 214 lei
15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “A.J.T. FARMING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 148 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „A.J.T. FARMING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „A.J.T. FARMING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „A.J.T. FARMING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.091.960 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.003.545 |
| Stocuri | 47.084.928 |
| Creante | 4.479.192 |
| Casa si conturi la banci | 4.439.425 |
| DATORII | 76.055.719 |
| PROVIZIOANE | 112.528 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.927.258 |
| Capital subscris varsat | 7.170.920 |
| Cifra de afaceri neta | 34.089.396 |
| VENITURI TOTALE | 35.090.215 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.271.023 |
| Profitul brut | 819.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 770.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.121.770 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 70.276.822 |
| Stocuri | 46.178.556 |
| Creante | 22.027.698 |
| Casa si conturi la banci | 2.070.568 |
| DATORII | 108.358.963 |
| PROVIZIOANE | 65.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | -13.025.642 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 16.572.033 |
| VENITURI TOTALE | 24.790.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.134.913 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.344.554 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.344.554 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.471.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.012.076 |
| Stocuri | 41.228.582 |
| Creante | 26.921.488 |
| Casa si conturi la banci | 862.006 |
| DATORII | 102.097.312 |
| PROVIZIOANE | 67.026 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.681.088 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 26.026.250 |
| VENITURI TOTALE | 32.184.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.864.971 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.680.661 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 17.680.661 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.305.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 79.582.695 |
| Stocuri | 41.060.851 |
| Creante | 34.587.442 |
| Casa si conturi la banci | 3.934.402 |
| DATORII | 96.839.193 |
| PROVIZIOANE | 48.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.999.572 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 20.012.508 |
| VENITURI TOTALE | 24.744.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.820.173 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.075.971 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.075.971 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.419.902 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 72.001.532 |
| Stocuri | 37.781.355 |
| Creante | 33.901.547 |
| Casa si conturi la banci | 318.630 |
| DATORII | 89.345.891 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.075.543 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 10.866.033 |
| VENITURI TOTALE | 14.481.615 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.451.349 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.969.734 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.969.734 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.865.750 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.202.225 |
| Stocuri | 36.040.676 |
| Creante | 16.662.819 |
| Casa si conturi la banci | 498.730 |
| DATORII | 79.882.022 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.185.953 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 13.171.534 |
| VENITURI TOTALE | 19.846.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.090.117 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.243.309 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.243.309 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.203.395 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.351.813 |
| Stocuri | 30.567.952 |
| Creante | 15.863.668 |
| Casa si conturi la banci | 920.193 |
| DATORII | 71.248.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.306.874 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 17.947.647 |
| VENITURI TOTALE | 22.900.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.537.607 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.637.280 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.637.280 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.084.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.413.590 |
| Stocuri | 27.343.481 |
| Creante | 12.808.187 |
| Casa si conturi la banci | 261.922 |
| DATORII | 62.134.127 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.363.495 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 27.326.435 |
| VENITURI TOTALE | 39.505.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.808.324 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 302.643 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 302.643 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.470.367 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.568.648 |
| Stocuri | 18.562.081 |
| Creante | 4.790.762 |
| Casa si conturi la banci | 4.215.805 |
| DATORII | 55.496.742 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.542.273 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 25.004.752 |
| VENITURI TOTALE | 34.541.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.677.985 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.136.425 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.136.425 |
| Numar mediu de salariati | 60 |