2 Q SRL – CUI 19651883
Pe scurt
2 Q SRL are CUI 19651883, număr de înregistrare J2006004033350 și sediul în Sat Sacoşu Turcesc, Comuna Sacoşu Turcesc, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 724.306 lei, un profit net de 164.590 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | 2 Q SRL |
| CUI | 19651883 |
| Nr. Reg. Com. | J2006004033350 |
| EUID | ROONRC.J2006004033350 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-12-12 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SLAPANSKY MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 724 306 | 164 590 | 311 376 | 14 045 | 478 826 | 182 141 | 1 |
| 2024 | 609 655 | 114 674 | 87 920 | 4 138 | 248 918 | 165 165 | 1 |
| 2023 | 377 479 | 104 786 | 133 577 | 7 327 | 231 276 | 105 026 | 1 |
| 2022 | 251 928 | 22 148 | 129 190 | 11 576 | 579 667 | 462 053 | 1 |
| 2021 | 264 521 | 49 807 | 123 326 | 19 641 | 579 799 | 476 114 | 1 |
| 2020 | 390 048 | 85 798 | 170 000 | 34 626 | 561 682 | 426 308 | 1 |
| 2019 | 265 479 | 63 288 | 165 027 | 50 033 | 455 504 | 340 510 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises724 306 lei
19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “2 Q SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 198 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ADI COM SOFT SRL – locul 194, 38,26 mil. lei, Sibiu
- COMTEC SRL – locul 194, 6,79 mil. lei, Gorj
- SYSTEM INNOVATION RPA S.R.L. – locul 194, 2,12 mil. lei, Bucureşti
- ETP SOFTWARE CONSULTING S.R.L. – locul 194, 1,48 mil. lei, Cluj
- NAEVE DEVELOPMENT S.R.L. – locul 194, 728.951 lei, Bucureşti
- BEAUTIFUL ALICE S.R.L. – locul 194, 452.482 lei, Ilfov
- LINNE ASSET MANAGEMENT S.R.L. – locul 194, 0 lei, Bucureşti
- EDI-SOFT ROMANIA SRL – locul 195, 37,98 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „2 Q SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „2 Q SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „2 Q SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 4.138 |
| Active circulante | 248.918 |
| Stocuri | 168.860 |
| Creante | 51.483 |
| Disponibilitati | 28.575 |
| Cheltuieli in avans | 29 |
| Datorii | 87.920 |
| Capitaluri proprii | 165.165 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 609.655 |
| Venituri totale | 610.755 |
| Cheltuieli totale | 479.983 |
| Profit brut | 130.772 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 114.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.327 |
| Active circulante | 231.276 |
| Stocuri | 132.762 |
| Creante | 89.939 |
| Disponibilitati | 8.575 |
| Datorii | 133.577 |
| Capitaluri proprii | 105.026 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 377.479 |
| Venituri totale | 377.654 |
| Cheltuieli totale | 269.169 |
| Profit brut | 108.485 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 11.576 |
| Active circulante | 579.667 |
| Stocuri | 83.577 |
| Creante | 44.577 |
| Disponibilitati | 451.513 |
| Datorii | 129.190 |
| Capitaluri proprii | 462.053 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 251.928 |
| Venituri totale | 255.331 |
| Cheltuieli totale | 230.788 |
| Profit brut | 24.543 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.148 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.641 |
| Active circulante | 579.799 |
| Stocuri | 79.940 |
| Creante | 31.181 |
| Disponibilitati | 468.678 |
| Datorii | 123.326 |
| Capitaluri proprii | 476.114 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 264.521 |
| Venituri totale | 265.273 |
| Cheltuieli totale | 212.819 |
| Profit brut | 52.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 34.626 |
| Active circulante | 561.682 |
| Stocuri | 74.959 |
| Creante | 41.876 |
| Disponibilitati | 444.847 |
| Datorii | 170.000 |
| Capitaluri proprii | 426.308 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 390.048 |
| Venituri totale | 391.074 |
| Cheltuieli totale | 301.326 |
| Profit brut | 89.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 50.033 |
| Active circulante | 455.504 |
| Stocuri | 67.451 |
| Creante | 18.490 |
| Disponibilitati | 369.563 |
| Datorii | 165.027 |
| Capitaluri proprii | 340.510 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 265.479 |
| Venituri totale | 266.067 |
| Cheltuieli totale | 200.118 |
| Profit brut | 65.949 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 5.080 |
| Active circulante | 356.836 |
| Stocuri | 44.319 |
| Creante | 29.234 |
| Disponibilitati | 283.283 |
| Cheltuieli in avans | 61 |
| Datorii | 84.755 |
| Capitaluri proprii | 277.222 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 276.705 |
| Venituri totale | 276.710 |
| Cheltuieli totale | 187.652 |
| Profit brut | 89.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.904 |
| Active circulante | 267.074 |
| Stocuri | 56.661 |
| Creante | 33.926 |
| Disponibilitati | 176.487 |
| Cheltuieli in avans | 288 |
| Datorii | 80.286 |
| Capitaluri proprii | 191.980 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 274.283 |
| Venituri totale | 274.327 |
| Cheltuieli totale | 170.969 |
| Profit brut | 103.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 98.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 9.100 |
| Active circulante | 155.262 |
| Stocuri | 47.215 |
| Creante | 8.365 |
| Disponibilitati | 99.682 |
| Cheltuieli in avans | 516 |
| Datorii | 57.986 |
| Capitaluri proprii | 106.892 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 287.547 |
| Venituri totale | 287.630 |
| Cheltuieli totale | 146.685 |
| Profit brut | 140.945 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 135.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |